Nowoczesny pokój przypadnie do gustu zarówno jedenasto-, jak i osiemnastolatce. Fot. Dielle.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowoczesny pokój przypadnie do gustu zarówno jedenasto-, jak i osiemnastolatce. Fot. Dielle.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
23 kwi 2014 05:53

Nowoczesna przestrzeń dla nastolatki. Pomysł na pokój

Oryginalne łóżko, praktyczna meblościanka i odrobina koloru, która nadaje ton całej aranżacji. To atrybuty pokoju, w którym chciałaby mieszkać nie jedna nastolatka.

Przestronność jaka panuje w tym pokoju to nie tylko zasługa dość dużej powierzchni, ale i znakomitej organizacji przestrzeni. Jej sekretem jest praktyczna meblościanka, ustawiona tuż przy łóżku dziewczyny. Na półkach wyeksponowane są reprezentacyjne lektury oraz dekoracyjne bibeloty, natomiast książki, pomoce naukowe i inne drobiazgi ukrywają się za szarymi frontami licznych szafek.

Mebel kobiety

W pokoju nie mogło też zabraknąć mebla chyba najważniejszego dla kobiety, czyli dużej szafy. Dzięki szafie w kolorze ścian nastolatka nie ma najmniejszego problemu z dyscyplinowaniem swojej garderoby. Każdy jej element jest zawsze świeży, wyprasowany i zawsze na swoim miejscu.

Sekrety i sny

Nie tylko do spania, ale i przechowywania rzeczy służy łóżko. Dolną szufladę, wyeksponowaną różowym kolorem, można przeznaczyć na pościel, jak również najbardziej sekretne skarby nastolatki, takie jak maskotka z dzieciństwa czy pamiętnik. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH