Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Stalowe żaluzje w technicznym stylu korespondują z wykończeniem krawędzi mebli, podkreślając zarazem nowoczesny charakter aranżacji. Fot. Bartosz Jarosz.

Stalowe żaluzje w technicznym stylu korespondują z wykończeniem krawędzi mebli, podkreślając zarazem nowoczesny charakter aranżacji. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 28 wrz 2014 14:29 (aktualizacja: 30 wrz 2014 09:10)

Nowoczesny pokój nastolatka: tak możesz go urządzić!

Nowoczesny, modny i gustowny. To chyba najlepsze słowa określające pokój młodego mężczyzny, zaprojektowany przez Katarzynę Mikulską-Sękalską.

Dość wąski pokój w kształcie prostokąta opanowało modne trio kolorystyczne: czerni, bieli i czerwieni. Dzięki temu powstało wnętrze funkcjonalne, młodzieżowe i stylowe. Idealne dla nastoletniego chłopaka.

Najjaśniejsze miejsce w pokoju, czyli tuż przy dużym oknie, zostało zaaranżowane jako strefa nauki. Ustawiono więc biurko i krzesło w najbardziej męskim, czyli czarnym kolorze. Taka lokalizacja zapewnia uczniowi optymalne oświetlenie zeszytów i książek w ciągu dnia. Wieczorem główne oświetlenie halogenowe wspomaga ustawiona na blacie lampka biurowa o modnym, technicznym designie. Po prawej stronie ustawiono szafę i szafki w formie sześcianu i prostopadłościanów w czarnym i czerwonym kolorze. Ich minimalistyczny kształt podkreślają aluminiowe wykończenia krawędzi.

Dekoracja białej ściany w postaci plakatów wysokiej klasy aut, oprawionych w antyramy, zdradza hobby gospodarza, a zarazem podkreśla nowoczesny charakter wystroju pokoju.

PROJEKTANT

Katarzyna Mikulska-Sękalska

Pracownia Projektowa Arrange

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA