Połączenie mebli nowoczesnych z antycznymi zaowocowało niezwykle efektowną aranżacją. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Połączenie mebli nowoczesnych z antycznymi zaowocowało niezwykle efektowną aranżacją. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 lip 2014 13:24

Oryginalny pokój nastolatka: tak możesz go urządzić!

W tym pokoju nastolatka na próżno szukać plakatów piłkarzy Premier League czy gadżetów z Gwiezdnych Wojen. Łatwo znaleźć w nim jednak porządek, klasę i dobry smak.

Gustowny pokój dorastającego mężczyzny wyposażono w stylizowane na antyczne meble. Drewniane łóżko, szafa i elegancki fotel korespondują z niestandardowymi - jak na dziecięce pomieszczenie – elementami kreującymi wystrój wnętrza: sufitowymi sztukateriami oraz cegłą na ścianie. Aby wnętrze nie wyglądało jednak jak komnata średniowiecznego rycerza wyposażono je w nowoczesną białą komodę i biurko z dużym blatem, nad którym zawieszono dwie praktyczne półki.

Aby biała ściana przylegająca do wezgłowia łóżka nie wydawała się zbyt pusta, zawieszono na niej piękne fotografie gospodarza gustownego pokoju z jego młodszym bratem. Z czarnymi oprawami zdjęć harmonizuje elegancka lampka nocna ustawiona na komodzie, od strony łóżka. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH