Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Połączenie mebli nowoczesnych z antycznymi zaowocowało niezwykle efektowną aranżacją. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Połączenie mebli nowoczesnych z antycznymi zaowocowało niezwykle efektowną aranżacją. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 09 lip 2014 13:24 (aktualizacja: 10 lip 2014 09:57)

Oryginalny pokój nastolatka: tak możesz go urządzić!

W tym pokoju nastolatka na próżno szukać plakatów piłkarzy Premier League czy gadżetów z Gwiezdnych Wojen. Łatwo znaleźć w nim jednak porządek, klasę i dobry smak.

Gustowny pokój dorastającego mężczyzny wyposażono w stylizowane na antyczne meble. Drewniane łóżko, szafa i elegancki fotel korespondują z niestandardowymi - jak na dziecięce pomieszczenie – elementami kreującymi wystrój wnętrza: sufitowymi sztukateriami oraz cegłą na ścianie. Aby wnętrze nie wyglądało jednak jak komnata średniowiecznego rycerza wyposażono je w nowoczesną białą komodę i biurko z dużym blatem, nad którym zawieszono dwie praktyczne półki.

Aby biała ściana przylegająca do wezgłowia łóżka nie wydawała się zbyt pusta, zawieszono na niej piękne fotografie gospodarza gustownego pokoju z jego młodszym bratem. Z czarnymi oprawami zdjęć harmonizuje elegancka lampka nocna ustawiona na komodzie, od strony łóżka. 

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA