Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wnętrze na poddaszu urządzone jest w taki sposób, że z chęcią zamieszkałby w nim nie jeden mały, ale i duży mężczyzna. Wszystko za sprawą wyjątkowego wystroju, którego inspiracją jest Formuła 1 - wielka pasja małego gospodarza. Fot. Bartosz Jarosz.

Wnętrze na poddaszu urządzone jest w taki sposób, że z chęcią zamieszkałby w nim nie jeden mały, ale i duży mężczyzna. Wszystko za sprawą wyjątkowego wystroju, którego inspiracją  jest Formuła 1 - wielka pasja małego gospodarza. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 07 maj 2015 12:43 (aktualizacja: 08 maj 2015 08:17)

Pokój chłopca. Samochodowe wnętrze z pomysłem

W takim pokoju z chęcią zamieszkałby nie jeden mężczyzna. A wszystko za sprawą wyjątkowego wystroju, którego inspiracją była Formuła 1, która jest wielką pasją małego gospodarza.

Ideałem jest, gdy wystrój pokoju dziecka odpowiada jego zainteresowaniom. Temu wyzwaniu sprostała arch. Kinga Śliwa, urządzając wnętrze którego każdy element zdradza fascynację chłopca wyścigami samochodowymi.

Taka aranżacja nie była by możliwa gdyby nie meble nawiązujące formą o kolorem do Formuły 1. Niewątpliwie najbardziej efektownym elementem wyposażenia jest łóżko przypominające kształtem samochód wyścigowy. Takiego detalu z pewnością pozazdrościłby maluchowi nie jeden kolega. Umeblowanie uzupełnia czerwone biurko, oryginalna półka ścienna oraz komoda z frontami zdobionymi grafiką związaną z ulubioną dyscypliną sportową.

Wyjątkowy wygląd pokoju chłopca to także zasługa dodatków tematycznych. Podłogę z paneli wyścieła czerwony dywan z logiem Formuły 1, natomiast strefę zabawy oświetla lampa sufitowa przypominająca wyglądem bolid. Spektakularny efekt dają także dekoracje ścienne. Ręcznie malowane samochody wyścigowe i chorągiewki sędziowskie sprawiają, że pokój kilkulatka przypomina prawdziwy tor wyścigowy, a on sam, jak kierowca rajdowy.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA