Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Już pierwszy rzut oka na aranżację pokoju zdradza, że młody gospodarz jest wielkim miłośnikiem Formuły 1. Projekt: Anna Gruner. Fot. Bartosz Jarosz.

Już pierwszy rzut oka na aranżację pokoju zdradza, że młody gospodarz jest wielkim miłośnikiem Formuły 1. Projekt: Anna Gruner. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 10 marz 2015 13:06 (aktualizacja: 11 marz 2015 09:00)

Pokój chłopca: sprawdzony pomysł na oryginalne wnętrze

Przestronny pokój na poddaszu to królestwo małego chłopca. Już pierwszy rzut oka na aranżację zdradza, że młody gospodarz jest fanem Formuły 1.

Jasne, dość przestronne pomieszczenie na poddaszu stwarzało optymalne warunki praktycznie do każdej aranżacji. Przecież na tle białych ścian można wykreować praktycznie wszystko. Jednak pomysł na tak efektowny wystrój podyktowały zainteresowania małego gospodarza.

Chociaż wnętrze urządzono z wykorzystaniem tradycyjnych, uniwersalnych mebli w kolorze drewna, pokój ma zupełnie nietypowy wygląd. Klimat przeniesiony prosto z toru wyścigowego Formuły 1 kreują liczne dekoracje: miękki dywan, naklejki ścienne czy efektowna fototapeta. Nawet pościel chłopca zdobią motywy charakterystyczne dla tej dyscypliny sportu. W takim posłaniu z pewnością nie raz pojawiają się sny o karierze kierowcy rajdowego.

Pokój wygląda tym bardziej efektownie, że w ciągu dnia jest oświetlony najzdrowszym światłem naturalnym. Światło odbija się od podłogi wyłożonej panelami w kolorze jasnego drewna, efektownie rozjaśniając przestrzeń.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA