Modna sofa po rozłożeniu służy jako łóżko. Projekt: Marta Kilan. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Modna sofa po rozłożeniu służy jako łóżko. Projekt: Marta Kilan. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
29 lip 2014 12:46

Pokój dla nastoletniej córki: zobacz, jak możesz go urządzić

W przestronnym pokoju nastolatki spotyka się dorosłość z dzieciństwem. Jest tu miejsce i dla nowoczesnego, modnego narożnika i cukierkowych kolorów dekorujących ściany.

Wnętrze, którego gospodynią jest nastoletnia dziewczyną, na pierwszy rzut oka bardziej przypomina domowy gabinet niż pokój dziecka. A to za sprawą nowoczesnych mebli, których nie powstydziłby się żaden dorosły. Modny narożnik, ustawiony w rogu pod skosem w ciągu dnia służy jako siedzisko, przydatne zwłaszcza podczas wizyt koleżanek. Po rozłożeniu pełni natomiast funkcję łóżka. Jego grafitowa tapicerka koresponduje kolorystycznie z fotelem obrotowym, ustawionym tuż obok białego, lakierowanego biurka.

Aby „odmłodzić” nieco aranżację zdecydowano się na młodzieżowe, a nawet typowo dziecięce dekoracje. Nowoczesny dywan z motywem Jack Union oraz kolorowa lampka na biurku tworzą ciekawą przeciwwagę dla typowo „dorosłych” mebli. Wykorzystanie różu i koloru limonki na ścianach sprawiło, że we wnętrzu zapanował sentymentalny, nieco dziecięcy klimat.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH