Delikatna kolorystyka wystroju wpływa uspokajająco na malucha. Fot. Colombini Casa.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Delikatna kolorystyka wystroju wpływa uspokajająco na malucha. Fot. Colombini Casa.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
28 kwi 2014 04:48

Pokój dla niemowlaka: ładny i praktyczny

Uroczy, nienachalny i dobrze zorganizowany jest ten pokoik dla niemowlaka. Delikatna kolorystyka natomiast zapewnia poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa.

Najważniejszym meblem w strefie maleństwa jest łóżeczko, ustawione w centralnej części pomieszczenia. Zdobi je delikatny, biały baldachim udekorowany lekkimi motylami. Aby mebel na kółkach nie przesuwał się po podłodze, wyścielono ja miękkim dywanem z długowłosym runem. W późniejszym czasie, gdy maluch zacznie chodzić, wykładzina będzie też amortyzować ewentualne upadki.

Biało-fioletową aranżację uzupełnia czteroszufladowa komoda na drobne części garderoby oraz akcesoria. Zawieszone nad nią lustro odbija światło lampki nocnej, ustawionej na komodzie. Dziecięce ubranka przechowywane są natomiast w szafie dwudrzwiowej.

Asymetryczny terał naścienny to miejsce zarezerwowane dla przytulanek i grzechotek niemowlaka. W miarę powiększania się arsenału zabawek będą one przechowywane w skrzyni, pełniącej jednocześnie funkcję siedziska. 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Mania, 2014-05-05 18:12:47

    Śnieżka Satynowa ma certyfikat KidZone więc jest bezpieczna nawet dla takiego maluszka. poza tym idealnie sprawdza sie w dziecięcym pokoju ponieważ farbę łatwo jest utrzymać w czystości, nie blaknie nawet po kilkukrotnym myciu. kolory są ładne.
  • madej, 2014-04-29 20:04:38

    Hmmm, a czy dla niemowlaka, a konkretnie jego pokoju dobrym kolorem będzie miodowa słodycz z ofert śnieżki satynowej. Czy lepiej ku przestrodze poruszać się w obszarze farb dla alergików, bo potem dziecku mogą wyjść jakieś gorsze wyniki w tym zakresie?

POLECAMY W SERWISACH