Cukierkowa aranżacja pokoju dla dziewczynek. Fot. Moretti Compact.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Cukierkowa aranżacja pokoju dla dziewczynek. Fot. Moretti Compact.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
06 marz 2014 19:23

Pokój dla rodzeństwa. Sprytne rozwiązania

Urządzenie pokoju dla rodzeństwa to dość trudne zadanie. Trzeba przecież sprawiedliwie podzielić przestrzeń oraz umeblować tak, by było w niej jak najwięcej miejsca. I oczywiście nadać pokojowi atrakcyjny dla dzieci wygląd.

Najważniejszym elementem w pokoju dla dwójki dzieci są łóżka, a właściwie łóżko – i to piętrowe. Dzięki niemu zaoszczędzimy cenną przestrzeń, a dzieciom zapewnimy frajdę ze spania, a czasem i zabawy, na rożnych poziomach.

Równie istotnym meblem jest biurko. Zatroszczmy się o to, aby każda z pociech miała swoje własne miejsce pracy. Dzięki temu unikniemy kłótni  oraz wykręcenia się od odrabiania lekcji. Współczesne rozwiązania proponowane przez producentów pozwalają zmieścić dwa biurka nawet na niewielkim metrażu.

Szafki i półki – których w pokoju dla dwójki trzeba nie mało - dobrze jest zainstalować na ścianie. Warto też zainwestować w specjalne zestawy mebli dla rodzeństwa, zawierające sprytne schowki, np. ukryte w stopniach schodów do łóżka na piętrze.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • Anna, 2014-06-21 14:51:55

  Witam,chciałąbym wiedzieć jakie są ceny tych łóżek piętrowych z biurkiem.Pozdrawiam
 • nina, 2014-03-10 16:53:27

  My ostatnio dla naszych chłopaków kupiliśmy łóżko w kształcie londyńskiego busa, znaleźliśmy takie w sklepie Są zachwyceni - to dla nich zarówno miejsce do spania, jak i do zabawy ;)
 • gość, 2014-03-10 09:37:12

  plastic fantastic

POLECAMY W SERWISACH