Nowoczesne meble do pokoju dziecka. Fot. Belmam

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Nowoczesne meble do pokoju dziecka. Fot. Belmam
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 sie 2017 11:50

Pokój dziecka: przygotuj się na nowy rok szkolny

Nowa kolekcja mebli do pokoju dziecięcego to ciekawe propozycje kolorystyczne: matowe odcienie fioletu, oliwkowego, niebieskiego.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w ofercie Belmam pojawi się nowa kolekcja mebli do przestrzeni dziecięcych. Przedpremierowo kolekcja została pokazana podczas letniego festiwalu designu Gdynia Design Days 2017, gdzie cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych.

Oto, co we wrześniu pojawi się w sklepie internetowym:
Lekkie choć z metalu, jak zabawki ale praktyczne i spełniające swoją codzienną ważną rolę - tak w skrócie można opisać nowości: półki na książki, szafki, organizery.

Nowa kolekcja to nowa propozycja kolorystyczna: matowe odcienie fioletu, oliwkowego, niebieskiego. Pokoiki małych, jak i większych dzieci będzie można ożywić nową odsłoną produktów, dostępnych w interesujących wersjach kolorystycznych. Bestsellerowe, dobrze znane już organizery Jimi pojawią się w matowych kolorach, do których będzie można dobierać zupełnie nowe wzory mebli od Belmam.
Półki na książki i akcesoria szkolne dostępne będą w kilku wzorach i materiałach: metalowe oraz łączące metal i drewno. Zostały zaprojektowane tak, by pomagać dziecku w porządkowaniu zeszytów, podręczników, układaniu „na widoku” tego, co ważne.

Szafki, podobnie jak półki, mogą pełnić rolę pomocników przy biurku, łóżku czy być samodzielnym elementem aranżacji. Pozwalają układać teczki, notatki zeszyty za specjalną drucianą poprzeczką - dzięki czemu uczeń może segregować swoje materiały, dzielić przedmioty na rzeczy „szkolne” i te do zabawy, by zawsze wiedzieć, co ma pod ręką. Szafki dostępne będą w matowych odcieniach charakterystycznych dla tej kolekcji oraz dwóch wykończeniach: całość w metalu lub metal i drewno.

Biurko dostępne w dwóch rozmiarach: dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat oraz od 6 do 11 lat. Mebel posiada dwa blaty: roboczy z naturalnego drewna oraz niższy blat metalowy do organizowania akcesoriów. Do biurka można dokupić wygodne krzesełko. Wszystkie nowości łączy jedno - możliwość kreatywnej organizacji - zarówno przestrzeni, jak i każdego dnia w życiu ucznia i całej rodziny!

TU znajdziesz więcej pomysłów na urządzenie pokoju dziecka

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH