Pokój na poddaszu jest nie tylko przytulny, ale i bardzo optymistyczny. A wszystko za sprawą wszechobecnego koloru pomarańczowego. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Pokój na poddaszu jest nie tylko przytulny, ale i bardzo optymistyczny. A wszystko za sprawą wszechobecnego koloru pomarańczowego. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
10 gru 2014 11:50

Pokój dziewczynki: urządź go na pomarańczowo!

Dziewczęcy pokój na poddaszu jest prawdziwą skarbnicą dobrej energii. Nie tylko ze względu na radosne usposobienie młodej gospodyni, ale też energetyczną kolorystykę wnętrza.

Jak tu pomarańczowo – można by rzec, przekraczając próg pokoju dziewczynki. Bo faktycznie, w kolorze słodkich mandarynek są nie tylko ściany, ale i niektóre meble czy dodatki. Niemniej całość wygląda bardzo radośnie i energetycznie.

W miejscu najdalej położonym od drzwi ustawiono łóżko, które oddzielono od reszty pomieszczenia ażurową ścianą. Dzięki temu powstała mini-sypialnia, wyposażona także w telewizor. W centralnym miejscu poddasza zorganizowano przestrzeń typowo reprezentacyjną, pełniąca funkcję salonu. Pomarańczowa sofa i niewielki stolik tworzą miejsce, gdzie gospodyni spędza czas ze znajomymi.

Ustawione naprzeciw kanapy biurko i krzesło obrotowe sugerują, że jest to także miejsce pracy uczennicy. W takiej przestrzeni bez problemu można zorganizować grupowe spotkanie, podczas którego można przygotować referat.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Amelkaa, 2014-12-11 14:43:04

    A jakie łóżeczko będzie najlepsze?

POLECAMY W SERWISACH