Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pokój na poddaszu jest nie tylko przytulny, ale i bardzo optymistyczny. A wszystko za sprawą wszechobecnego koloru pomarańczowego. Fot. Bartosz Jarosz.

Pokój na poddaszu jest nie tylko przytulny, ale i bardzo optymistyczny. A wszystko za sprawą wszechobecnego koloru pomarańczowego. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 10 gru 2014 11:50 (aktualizacja: 11 gru 2014 09:33)

Pokój dziewczynki: urządź go na pomarańczowo!

Dziewczęcy pokój na poddaszu jest prawdziwą skarbnicą dobrej energii. Nie tylko ze względu na radosne usposobienie młodej gospodyni, ale też energetyczną kolorystykę wnętrza.

Jak tu pomarańczowo – można by rzec, przekraczając próg pokoju dziewczynki. Bo faktycznie, w kolorze słodkich mandarynek są nie tylko ściany, ale i niektóre meble czy dodatki. Niemniej całość wygląda bardzo radośnie i energetycznie.

W miejscu najdalej położonym od drzwi ustawiono łóżko, które oddzielono od reszty pomieszczenia ażurową ścianą. Dzięki temu powstała mini-sypialnia, wyposażona także w telewizor. W centralnym miejscu poddasza zorganizowano przestrzeń typowo reprezentacyjną, pełniąca funkcję salonu. Pomarańczowa sofa i niewielki stolik tworzą miejsce, gdzie gospodyni spędza czas ze znajomymi.

Ustawione naprzeciw kanapy biurko i krzesło obrotowe sugerują, że jest to także miejsce pracy uczennicy. W takiej przestrzeni bez problemu można zorganizować grupowe spotkanie, podczas którego można przygotować referat.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA