Mieszkać w takim pokoju to prawdziwa frajda. Bez skrępowania można się nim pochwalić przed kolegami. Fot. Kids&Teens.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Mieszkać w takim pokoju to prawdziwa frajda. Bez skrępowania można się nim pochwalić przed kolegami. Fot. Kids&Teens.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
19 sie 2014 11:19

Pokój małego pilota. Zobacz, jak urządzić oryginalne wnętrze dla syna

Zostać pilotem samolotu – takie jest marzenie większości małych chłopców. Zanim jednak dziecko dorośnie do tego, by zdobyć uprawnienia do prowadzenia podniebnego pojazdu, możesz urządzić mu pokój, którego nie powstydziłby się żaden pilot.

Lotniczy ton aranżacji pokoju chłopca nadaje łóżko na kółkach przypominające znany z bajki Disney’a samolot wyścigowy Dusty, ozdobiony najprawdziwszym śmigłem. Mebel jest nie tylko efektowny, ale i praktyczny – skrzydła latającego pojazdu służą jakie niewielkie stoliczki nocne, na których można położyć komiks, postawić kubek z sokiem czy zainstalować niewielką lampkę nocną. W pokoju znalazło się też biurko, krzesło obrotowe, szafa, komoda i szafka wisząca nawiązujące kolorystyką do wyglądu disneyowskiego bohatera.  

Oryginalne meble wymagają wyjątkowego tła, dlatego też jedną ze ścian pomalowano farbą w kolorze nieba, natomiast pozostałe oklejono tapetą w samoloty. Aranżację dopełniają lampy w kształcie samolotu: nocna oraz wisząca, jak również liczne modele latających maszyn, poustawiane na meblach czy podłodze.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Izka0104, 2014-10-07 21:46:39

    Gdzie można kupić takie meble?

POLECAMY W SERWISACH