Tekstylia z muślinu to najlepszy wybór jeśli chodzi o aranżację pokoików dziecięcych. Fot. LiLu

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Tekstylia z muślinu to najlepszy wybór jeśli chodzi o aranżację pokoików dziecięcych. Fot. LiLu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
14 wrz 2017 21:01

Pokój malucha: postaw na przytulne materiały

Tekstylia z muślinu to najlepszy wybór jeśli chodzi o aranżację pokoików dziecięcych. Nie uczulają, są przewiewne, przytulne i ciepłe.

Muślinowe cuda do dziecięcych pokoików:

Przytulna kołderka

Kołderka, która pełni też funkcję narzuty czy maty oraz piękny baldachim pozwolą w pełni zaaranżować zarówno kącik snu dziecka, jak i miejsce do zabawy!

Tekstylia z muślinu to najlepszy wybór jeśli chodzi o aranżację pokoików dziecięcych. Nie uczulają, są przewiewne, przytulne i ciepłe. Muśliny sygnowane przez LiLu to najlepszy gatunek bawełny. Wszystkie produkty powstają w Polsce, są certyfikowane, by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom już od 1 dnia życia.

Baldachim z muślinu

Baśniowa dekoracja pokoju dziecka. Można go zawiesić nad łóżkiem, by zbudować nastrojową, wyciszającą oazę do snu. Sprawdzi się też w roli „kryjówki” i miejsca zabaw. Wystarczy dobrać matę (można w tym celu wykorzystać naszą narzutę na łóżko) i kącik gotowy!
Baldachim uszyty jest z delikatnego muślinu bawełnianego w drobne złote gwiazdki. Wymiary: szer. 55 cm, długość (regulowana) max. 210 cm
Dostępne kolory: biały, zgaszony niebieski, wrzos

Cena: 689 zł

Muślinowa kołderka na łóżko z kolekcji MAALUM, może pełnić również rolę narzuty lub maty do zabawy. Uszyta jest z miękkiego muślinu bawełnianego: jedna strona jest gładka, druga z nadrukiem w złote gwiazdki, Wypełniona antyalergiczną włókniną silikonową. Narzuta/kołderka sprawdzi się również jako okrycie na drzemki w przedszkolu. Dostępne kolory: biała, cappuccino, grafitowa, miodowa, wrzos, szara, zgaszony niebieski, ciemny turkus.

Cena: 449 zł (wym. 120 cm x 150 cm) 339 zł (wym. 90 x 120 cm)

Zobacz także: Worek do siedzenia, czyli idealny dodatek do pokoju dziecka

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH