Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łóżko ustawiono w najspokojniejszym zakątku pokoju, czyli najbardziej oddalonym od drzwi. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.

Łóżko ustawiono w najspokojniejszym zakątku pokoju, czyli najbardziej oddalonym od drzwi. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 24 marz 2014 14:07 (aktualizacja: 25 marz 2014 08:15)

Pokój na poddaszu. Żółty kolor dla dziewczynki

Dziecięcy pokój na poddaszu chociaż ma niewielkie okna, to pełen jest słońca. Żółty kolor ścian sprawia, że słoneczna aura panuje we wnętrzu nawet gdy pada deszcz.

Chyba nie ma prostszego sposobu na rozjaśnienie i ocieplenie  wnętrza jak wprowadzenie do niego słonecznego koloru. Takim też sposobem dość ciemne wnętrze z betonowymi ścianami stało się odpowiednie do tego, aby mogła w nim zamieszkać dziewczynka.

Pewną przeciwwagę dla żółtych ścian pokoiku stanowi jasno zielona wykładzina podłogowa. Z tą naturalną kolorystyką harmonizują meble z frontami o barwie jasnego drewna i blado różowymi detalami.

W miejscu, gdzie do pokoju wpada najwięcej słońca ustawiono biuro oraz toaletkę, przy której mała kobietka dba o urodę. W tej samej linii znajduje się też niewielki stolik pod telewizor. Mała gospodyni nie ma problemu z utrzymaniem w pokoju porządku. Duża szafa ustawiona niedaleko drzwi, jak również sąsiadujący z nią regał, mieszczą całą garderobę oraz książki i zabawki dziecka. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA