Zobacz galerię [6 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
27 sty 2014 05:57

Pomysł na dziewczęcy pokoik z łazienką

Biało-różowy pokoik to nie jedyne miejsce stworzone dla kilkuletniej dziewczynki. Ma ona do dyspozycji także pastelową łazienkę, dostosowaną do niewielkiego wzrostu dziecka.

Dziewczęcy charakter pokoiku to bez wątpienia zasługa kolorystyki. Barwy zostały dobrane w taki sposób, by pokój „doroślał” razem z dziewczynką. Dlatego różowe są tylko niektóre elementy wystroju: jedna ze ścian, narzuta na łóżko, mięciutkie poduszki i wykładzina podłogowa. Cukierkowy klimat kształtują też różowe zabawki wypełniające wnętrze.

Białe meble dla dziecka

Meble natomiast są w uniwersalnym białym kolorze. Z czasem, gdy mała dziewczynka zacznie zmieniać się w nastolatkę, różowe akcenty zostaną zastąpione detalami o innej barwie. Tworząc z jasnymi meblami zupełnie nową aranżację pokoju na poddaszu.

Dziecięca łazienka

Łazienka dziewczynki została całkowicie dostosowana do jej wieku. Sedes oraz dekoracyjną umywalkę zamontowano na niższym, niż tradycyjnie poziomie. Kabina prysznicową również dopasowano do niewielkiego wzrostu. Dzięki temu dziecko nie potrzebuje pomocy mamy przy codziennych czynnościach związanych z utrzymaniem higieny. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH