Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Przestrzeń do nauki urządzono w najjaśniejszej części pokoju, czyli tuż przy oknie. Blat nowoczesnego biurka koresponduje z wezgłowiem łóżka. Projekt: Patrycja Grych. Fot. Bartosz Jarosz.

Przestrzeń do nauki urządzono w najjaśniejszej części pokoju, czyli tuż przy oknie. Blat nowoczesnego biurka koresponduje z wezgłowiem łóżka. Projekt: Patrycja Grych. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 10 kwi 2015 13:49 (aktualizacja: 13 kwi 2015 08:28)

Różowa sypialnia nastolatki. Sposób na romantyczne wnętrze

Róż sprawdza się nie tylko w pokoju kilkuletniej dziewczynki, ale też nastolatki. Nadaje wnętrzu romantyczny charakter oraz wnosi pozytywną energię.

Niewielkie pomieszczenie z oknem na całą szerokość ściany, arch. Patrycja Grych zmieniła w piękną sypialnię młodej kobiety. Piękne, drewniane łóżko z wysokim zagłówkiem ozdobionym burgundową, pikowaną poduszką nadaje elegancki ton aranżacji wnętrza. Pewną równowagę wprowadzają natomiast jasne, nowoczesne meble o prostej formie: stolik mocny, półki naścienne oraz krzesło obrotowe.

Jak na pokój nastoletniej uczennicy przystało, ni mogło zabraknąć w nim również biurka. Ustawiono je w rogu, między łóżkiem a oknem, dzięki czemu światło naturalne optymalnie oświetla blat z lewej strony. Po zmroku warunki do nauki zapewnia minimalistyczna, smukła lampka.

Romantyczny klimat aranżacji kreują różowe dodatki: zasłony, poduszki dekoracyjne, naklejka ścienna czy obraz, wiszący naprzeciw łóżka. Taka kolorystyka nadaje wnętrze charakteru, jak również przypomina, że w każdej kobiecie jest coś z małej dziewczynki.

PROJEKTANT

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA