Przez obszerne okno wpada duża dawka światła słonecznego zapewniając w ciągu dnia optymalne oświetlenie pomieszczenia. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Przez obszerne okno wpada duża dawka światła słonecznego zapewniając w ciągu dnia optymalne oświetlenie pomieszczenia. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
28 paź 2014 13:30

Zobaczcie, jak urządzić przytulny i uniwersalny pokój niemowlaka

Czy można urządzić pokój dla niemowlaka w taki sposób, aby był odpowiedni zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca? Oczywiście! Pod warunkiem, że będzie w uniwersalnym, kremowym kolorze.

Jedni uważają ecru za kolor nijaki, inni za najbardziej uniwersalną barwę na świecie. Barwę odpowiednią nie tylko do kuchni, salonu czy sypialni, ale i pokoju dziecięcego. Zobaczcie, jakie przytulne wnętrze dla malucha można stworzyć z wykorzystaniem kremowego koloru.

Nie ma jak drewno

Urządzając pokój maleństwa rodzice postawili na uniwersalne meble w kremowym kolorze wykonane z drewna. Ciepły i bezpieczny charakter łóżeczka oraz komody z funkcją przewijaka podkreślają elementy w naturalnym kolorze surowca. W pokoju uwzględniono też miejsce dla mamy. Na miękkim, jasnym fotelu wygodnie można karmić malucha butelką lub ukołysać, gdy wybudzi się ze snu.

Subtelny kolor

Aby ożywić nieco wnętrze ściany pomalowano na stonowany, pastelowy pomarańcz. Subtelnie ociepla on pokój oraz stanowi znakomite tło dla jasnego wyposażenia. Nadmiar światła słonecznego delikatnie ograniczają zasłony w kolorze ecru. Miękki dywan o tej samej barwie chroni natomiast malucha przed zimnem podczas zabaw na podłodze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH