• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 lip 2011 10:37

Arte Ego

Tworzenie oraz obcowanie z pięknem jest dla Alicji Radej, założycielki i właścicielki galerii Arte Ego, niezbędnym elementem życiowej harmonii. Jej ulubione motto to cytat z Dostojewskiego „Piękno zbawi świat”.

Tworzenie zawieszek Retro Charms to jej wielka pasja, a jej prace cieszą się zainteresowaniem m.in. w Szwecji, Holandii, Włoszech czy Stanach Zjednoczonych. Każda zawieszka jest unikalna, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Co więcej, są to jedyne zawieszki na świecie z tłoczoną sygnaturą!
Adres pracowni: www.arteego.pl

Z nutką romantyzmu
Alicja Radej, Arte Ego
Moje prace powstają z myślą o osobach, które kochają niepowtarzalne przedmioty, cenią rękodzieło, styl vintage zakropiony nutką romantyzmu.... Nigdy nie stworzyłabym czegoś, czego sama nie pragnęłabym mieć – jestem swoim surowym sędzią. Pięć lat temu założyłam internetową galerię ARTE EGO (www.arteego.pl). Urządzałam wtedy własne wnętrza i pomyślałam, że dobrze by było podzielić się pomysłami, które się sprawdziły z innymi osobami. Dom powinien być piękny i radować nasze zmysły – dlatego tutaj można znaleźć oprócz Retro Charms dziesiątki ręcznie robionych, niepowtarzalnych dekoracyjnych dodatków: m.in. kwieciste poduszki z ziołami na dobry sen, zapachowe woreczki z suszonymi płatkami róż, lniane serwety, haftowane obrusy, a także rękodzieło z przeszłości – czyli skarby vintage oraz niebanalne torby dla pań. Co najważniejsze: wszystkie te piękne wyroby są dostępne tylko tutaj, a ich autorami są polscy utalentowani artyści i rzemieślnicy.
Arte Ego
Zawieszki są niczym ukochane pamiątki z przeszłości - choć tworzone współcześnie - wabią pełnym nostalgii urokiem. Pośrodku: Romantic Medallion - Retro Charm o wym. 5x5 cm.
Arte Ego
Happy - Retro Charm o wym. 6x4 cm. Słodka dziewczynka niczym wspomnienie własnego dzieciństwa, piękne kwiaty i koniecznie francuskie meble oraz tło w klimacie „shabby” .
Arte Ego
Angelic - Retro Charm 3,5x5 cm. Idealny pomysł na szczęśliwy amulet.
Arte Ego
Zamiast słów Alicja używa Retro Charms, by opowiadać o tym co ważne i piękne.
Arte Ego
Retro Charms to wspaniały punkt wyjścia do tworzenia niebanalnej autorskiej biżuterii. Na zdjęciu Zawieszka Vivienne (rozmiar biżuteryjny: 2x cm) trzykrotnie wkomponowana w naszyjnik.
Arte Ego
Alicja Radej w swojej pracowni

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

POLECAMY W SERWISACH