Drewniane żaluzje świetnie się komponują z resztą wyposażenia. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Drewniane żaluzje świetnie się komponują z resztą wyposażenia. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
30 sty 2014 05:41

Jak powiększyć niewielką kawalerkę?

Odpowiedź jest prosta - nowoczesna aranżacja i dodająca efektu przestrzenności fototapeta zrobią cuda. Przekonał się o tym właściciel tego niewielkiego, 30-metrowego mieszkania.

Niewielkie mieszkanie należy do młodego studenta i, zgodnie z jego życzeniem, zostało zaaranżowane nowocześnie i w wielkomiejskim stylu. Aby optycznie powiększyć przestrzeń pokoju dziennego zastosowano sposób tyleż prosty, co efektowny - ogromną, podświetloną fototapetę.

Właściciel - miłośnik Nowego Jorku - chciał, aby przedstawiała właśnie panoramę Wielkiego Jabłka. W duecie z cegłą, tynkiem strukturalnym imitującym beton, stalowymi regałami czy podłogą w surowym antracytowym kolorze wnętrze prezentuje się minimalistycznie, nowocześnie i męsko. To prawdziwy miejski azyl.

Industrialne szarości złagodzoną obecnością drewna i jego ciepłą kolorystyką. Kolejnym trikiem, który pozwolił na optycznie powiększenie przestrzeni było postawienie na otwartą kuchnię. Wcześniej było to pomieszczenie zamknięte, co jeszcze dodatkowo sprawiało, że mieszkanie zdawało się nieco klaustrofobiczne. Po otwarciu kuchni na pokój dzienny nie dość, że otrzymano więcej przestrzeni, to jeszcze zamiast wrażenia zamknięcia mamy funkcjonalną, a przy tym estetyczną aranżację.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH