Meble w dekorze Nairo. Fot. Interprint

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Meble w dekorze Nairo. Fot. Interprint
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 kwi 2017 11:00

Meble w dekorze drewna - zakochaj się w rysunku kasztanowca

W czasach gdy każdy chce więcej, bardziej i mocniej... coraz częściej próbujemy uciec od mainstreamowego przekazu w stronę piękna bardziej ulotnego i delikatniejszego. Takiego, które nie wysuwa się na pierwszy plan walcząc o uwagę, ale zachwyca spokojem i ciszą.

Tworząc przestrzeń nam przyjazną coraz chętniej sięgamy więc po kolory i wzory, które pozwolą nam poczuć się komfortowo. Nairo - nowy, inspirowany kasztanowcem dekor InterprintI z kolekcji Six Pack dekor Nairo, to właśnie oferuje. Nie znajdziemy w nim śladów magicznych zaklęć, ani prób przekroczenia granic. Choć jest oryginalny w wyrazie, nie szokuje. Wzór ten pokazuje piękno proste i zwyczajne, a jednak - tak wyjątkowe. Delikatne jak płatki kwiatów, tak samo subtelne i kruche. Tu nie ma miejsca na mocne akcenty. Słoje tworzą kompozycję naturalną i neutralną, zachęcającą do odpoczynku. Zainspirowany rysunkiem kasztanowca Nairo pełen jest harmonii. Szeroka gama naturalnych niuansów ukrytych w układzie słojów i kwiatach, podkreślona jest kolorystyką - przenikającymi się ciepłymi brązami i jasnymi szarościami.

Nairo najlepiej poczuje się w towarzystwie barw równie dyskretnych - bieli, pastelowego różu, łagodnej szarości. Stworzy z nimi ciekawe kompozycje do pokojów dziennych - salonów i jadalni, a także do sypialni i domowych biur. Zwyczajny- niezwyczajny urok takich zestawień warto docenić...

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH