Ściana z telewizorem. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Ściana z telewizorem. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
22 lut 2017 14:49

Ściana z telewizorem. 20 pomysłów na aranżację

Telewizor zawieszony na ścianie lub dostojnie ustawiony na dopasowanej szafce będzie ozdobą naszego salonu. Zobaczcie nasze propozycje na aranżację ściany z telewizorem.

W salonie ściana z telewizorem wymaga wnętrzarskiego podkreślenia, jednak musimy uważać, aby jej aranżacja nie była zbyt męcząca dla oczu. Kolorowe, geometryczne wzory i mocne barwy w aranżacji ściany z telewizorem mogą źle wpływać na wzrok i utrudniać oglądanie telewizji.

Warto zaplanować miejsce na telewizor przed zakupem mebli, wtedy możemy zdecydować, czy telewizor powiesimy na ścianie, czy postawimy na szafce rtv, albo też zamontujemy na specjalnym panelu zintegrowanym z zabudową meblową. Zwróćmy też uwagę na sposoby ukrycia kabli, aby nie szpeciły wystroju naszego pokoju dziennego.

Telewizor możemy zaplanować zarówno na ścianie, przy której nie będzie mebli, jak jak również tej zabudowanej meblami. Ważne, aby meble czy dekoracja samej ściany harmonijnie wpisały się w stylistykę naszego wnętrza.

W aranżacji ściany z telewizorem możemy wykorzystać tapetę z subtelnym wzorem i delikatnym kolorem. Nie tylko wyróżni ścianę z telewizorem, ale doda też salonowi głębi. Sprawdzą się delikatne pasy lub motyw roślinny. Na ściance telewizyjnej ciekawie zaprezentuje się także cegła. Ściana z cegły w salonie ociepli wnętrze i wyróżni telewizyjny kącik. Można postawić na cegłę naturalną, jak również tę pomalowana na biało.

Pomysłowym rozwiązaniem będzie pokrycie ściany z telewizorem betonowymi płytami lub farbą imitującą beton. Taka aranżacja ściany z telewizorem doda salonowi nieco loftowego i industrialnego charakteru.

Przemyślana aranżacja ściany z telewizorem sprawi, że komfortowo będziemy delektować się ulubionymi programami i filmami.

Zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy 20 pomysłów na aranżację ścianki telewizyjnej. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH