• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 sty 2010 12:12

Utkane światłem

Lampy, które mają w sobie coś z magii. Utkane z kolorowych szkiełek, sprawiają że światło gra z nimi w interesująca grę. Stworzą niecodzienny klimat i będą prawdziwą biżuterią wnętrza.

Ecos - lampa wisząca, złożona z 270 obręczy w różnych kolorach, co przy krystalicznej przejrzystości szkła Murano daje oszałamiający efekt; śred. 90cm, wys. 70 cm. Cena: ok. 25.000 zł, Vistosi/Miramar Gallery.

Vistosi/Miramar Gallery lampa
fot. Vistosi/Miramar Gallery

Geisha - grube, dwuwarstwowe szkło w intensywnym kolorze, ozdobione nałożonymi specjalną techniką czarnymi włóknami, tworzy egzotyczna lampę w japońskim stylu. Cena: ok. 513 zł, salonlamp.pl.

salonlamp.pl lampa
fot. salonlamp.pl

Lampa wisząca, ma w sobie coś z marokańskiego lampionu i z witraża, a także kwiaty z wycinanki, zabójczo barwna! Cena: ok. 700 zł, Glamstore.

Glamstore lampa
fot. Glamstore

Gentle Kaktus Z1 - bursztynowa barwa i rysunek a'la kaktus na abażurze szklanej lampy, interesująco „zagrają” przygaszonymi, słonecznymi refleksami. Cena: ok. 405 zł , Falko.

Falko lampa
fot. Falko

Manu - witraż o kształcie kokonu utkanego z kropel w kolorze białym i żółtym. Cena: ok. 171 zł, Eseo/lampydomowe.pl.

Eseo/lampydomowe.pl lampa
fot. Eseo/lampydomowe.pl

Lampa wisząca - jej oryginalna forma nawiązuje do ściekających po drzewie kropel świeżej żywicy. Cena: ok. 1.750 zł, Interia Making Spaces.

Interia Making Spaces lampa
fot. Interia Making Spaces
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH