Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wiosenna kolekcja marki Hubsch. Fot. Hubsch.

Wiosenna kolekcja marki Hubsch. Fot. Hubsch.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 04 marz 2014 05:59 (aktualizacja: 05 marz 2014 08:20)

70 nowości z targów Maison&Objet w Paryżu. Trendy na 2014 rok!

Choć targi wyposażenia wnętrz Maison&Objet w Paryżu odbywają się zimą, zwiastują co roku bardzo gorące trendy we wnętrzach. Wybraliśmy dla Was 70 inspirujących nowości z ostatnio zakończonej edycji jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie wnętrz.

Jaki będzie 2014 rok jeśli mowa o wnętrzarskiej modzie i trendach? Bardzo dobrze widać to na przykładzie nowości, jakie serwują nam najwięksi światowi producenci na targach Maison&Objet. To jedno z największych i najwazniejszych wydarzeń świata wyposażenia wnętrz i designu. To tutaj producenci pokazują to, co ich zdaniem będzie się liczyć w nadchodzącym roku. To tutaj wreszcie można podpatrzyć, co warto już dziś mieć w swoim domu. Niekoniecznie musimy sugerowac się modą, która - jak to moda - przemija. Ale Maison&Objet to także skarbnica fantastycznych pomysłów do mieszkań i domów, z których wiele po prostu trzeba znać.

Industrialne propozycje ocieplone stylem retro

To z pewnością najbardziej widoczny trend. Wnętrza urządzamy w surowym, niemal męskim klimacie i w minimalistycznej kolorystyce. W takim wnętrzu śmiało sobie jednak poczynają dodatki i meble jak sprzed 50 lat, dekoracje w stylu vintage, postarzane faktury i materiały, kolory niczym ze starych filmów z lat 50. Ocieplamy je delikatnymi pastelami - a na deser serwujemy sobie odrobinę szaleństwa: kolorowe akcenty, meble niczym z muzeum postmodernizmu czy bajkowe lampy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA