• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
22 sty 2009 15:34

Biel kokietowana przez czerń

A może odwrotnie? Czerń kokietowana przez biel? Tak naprawdę to nieistotne. Takie zestawienie zawsze tworzy niezwykły duet i wygląda nienagannie. Możemy swobodnie pobawić się w łączenie czarnych i białych mebli oraz dodatków, dowolnie ustawić proporcje. Czarne i białe, w dowolnych związkach, w tym sezonie jest bardzo modne.

Sofę Soft, hiszpańskiego producenta Rafemar, można zestawić z różnych elementów. Proponujemy, konsekwentnie, wybór czarno-białej kolorystyki i tapicerki, i dodatków. Cena od: 7.360 zł, CasaNova.

CasaNova
fot. CasaNova

Fotel włoskiego producenta Tekno w ekstrawaganckiej tkaninie z nadrukiem w czarno-białe pasy zebry. Drewniana rama mebla może być wykończona w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym. Cena: od ok. 9.211 zł do 11.603 zł, dom&home.

dom&home
fot. dom&home

Elegancka jadalnia. Doskonale skomponowany zestaw: czarny stół ze szklanym blatem (Bonaldo, Twice), w towarzystwie krzeseł w białej skórze (Bonaldo, Balou). Cena: stół – od 7.430 zł, krzesło – 1.810 zł, CasaNova.

CasaNova
fot. CasaNova

Dywan Pull hiszpańskiej firmy Nanimarquina. Tkany ręcznie ze 100% wełny nowozelandzkiej. Biały i czarny razem lub osobno. Cena: ok. 785 zł (60 x 90 cm), 1.600 zł (80 x 140 zł), 5.890 zł (170 x 240 cm), CasaNova.

CasaNova
fot. CasaNova

Białe filiżanki na czarnych spodeczkach (Industreal). Harmonia barw i minimalizm formy to ich znaki szczególne. Idealne do nowoczesnych, minimalistycznych jadalni. Cena: ok. 319 zł (2 szt.), fafarafa.

fafarafa
fot. fafarafa

Ramka na zdjęcie firmy Habitat. Nakładające się na siebie czerń i biel, tworzą złudzenie perspektywy. Umieszczone w centrum ramki zdjęcie, wydaje się “uciekać” przed wzrokiem oglądającego. Cena: ok. 95 zł, HofT.

HofT
fot. HofT

Plastikowe krzesła Supernatural (proj. Ross Lovegrove) firmy Moroso. Organiczne kształty i „dziurawa” forma to design, który odmieni każde wnętrze. Oczywiście w czarnej i białej wersji. Cena: ok. 435 zł, Zoom.

Zoom
fot. Zoom

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH