Otwarta strefę dzienną urządzono w jasnych, naturalnych barwach. Na ich tle czarne elementy wystroju wnętrza prezentują się imponująco. Projekt: Liliana Masewicz-Kowalska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Otwarta strefę dzienną urządzono w jasnych, naturalnych barwach. Na ich tle czarne elementy wystroju wnętrza prezentują się imponująco. Projekt: Liliana Masewicz-Kowalska. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
11 lis 2015 18:51

Ciepły i przytulny salon. 15 pięknych zdjęć

Ciepły i przytulny salon to miejsce idealne do wypoczynku. Zobaczcie jak go urządzić.

Naturalne beże, ciepłe brązy czy neutralne szarości to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Lubimy bowiem jasną, stonowaną kolorystykę. Łagodzi ona urządzaną przez nas przestrzeń, a przy tym optycznie ją powiększa. Barwy te idealnie sprawdzą się w salonie. Nie przytłaczają one przestrzeni, wręcz przeciwnie – czynią ją przytulną, ciepłą, a przede wszystkim sprzyjającą wypoczynkowi i spędzaniu czasu z rodziną.

Doskonale sprawdzą się one w niedużych pokojach dziennych. Odpowiednio użyte optycznie je powiększają, czyniąc jasnymi i przyjaznymi w odbiorze. Podobnie jest także z dużymi, przestronnymi pomieszczeniami. I choć w tym wypadku zastosowanie jasnej palety barw nie jest zabiegiem koniecznym dla zoptymalizowania ich przestrzeni, to zawsze jednak uzyskany w ten sposób efekt wizualny robi wrażenie.

Warto więc urządzić swój salon w ciepłej palecie kolorystycznej. Zobaczcie jak to zrobili zaprzyjaźnieni z naszą redakcją architekci i projektanci wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • katiuszax, 2015-11-26 22:05:01

  Rzeczywiście trochę dużo tego i stąd to wrażenie niespójności. Wybór podłóg jest naprawdę duży. Pooglądaj i wybierz taką, która najbardziej trafia w Twój gust. My rozważaliśmy różne opcje.
 • Aga, 2015-11-26 13:14:31

  też i tutaj coś nie pasuje w tych deskach, tzn tym kształcie, powinny być skierowane w jedną stronę, byłoby to bardziej harmonijne.
 • Paula, 2015-11-25 19:48:33

  uwielbiam takie wnętrza, ciepłe, przestronne z delikatnym ciemniejszym akcentem, ale nie podoba mi się ta deska, czy tam panel, z jednej strony są linie poziomo a na ścianie pionowo, troche chaosu to wprowadza, wolałabym mieć całą podłoge taka jak jest ta pozioma, ładnie wygląda. Może ktoś ma sprawdzoną deskę u siebie i coś podpowie ? taki kolor byłby ok

POLECAMY W SERWISACH