Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Otwarta strefę dzienną urządzono w jasnych, naturalnych barwach. Na ich tle czarne elementy wystroju wnętrza prezentują się imponująco. Projekt: Liliana Masewicz-Kowalska. Fot. Bartosz Jarosz.

Otwarta strefę dzienną urządzono w jasnych, naturalnych barwach. Na ich tle czarne elementy wystroju wnętrza prezentują się imponująco. Projekt: Liliana Masewicz-Kowalska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 11 lis 2015 18:51 (aktualizacja: 20 lis 2015 12:00)

Ciepły i przytulny salon. 15 pięknych zdjęć

Ciepły i przytulny salon to miejsce idealne do wypoczynku. Zobaczcie jak go urządzić.

Naturalne beże, ciepłe brązy czy neutralne szarości to kolory, które z chęcią wybieramy do naszych wnętrz. Lubimy bowiem jasną, stonowaną kolorystykę. Łagodzi ona urządzaną przez nas przestrzeń, a przy tym optycznie ją powiększa. Barwy te idealnie sprawdzą się w salonie. Nie przytłaczają one przestrzeni, wręcz przeciwnie – czynią ją przytulną, ciepłą, a przede wszystkim sprzyjającą wypoczynkowi i spędzaniu czasu z rodziną.

Doskonale sprawdzą się one w niedużych pokojach dziennych. Odpowiednio użyte optycznie je powiększają, czyniąc jasnymi i przyjaznymi w odbiorze. Podobnie jest także z dużymi, przestronnymi pomieszczeniami. I choć w tym wypadku zastosowanie jasnej palety barw nie jest zabiegiem koniecznym dla zoptymalizowania ich przestrzeni, to zawsze jednak uzyskany w ten sposób efekt wizualny robi wrażenie.

Warto więc urządzić swój salon w ciepłej palecie kolorystycznej. Zobaczcie jak to zrobili zaprzyjaźnieni z naszą redakcją architekci i projektanci wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA