• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 lip 2009 08:08

Czarno-białe meble i dekoracje: to jest modne!

Jak ogień z wodą, jak plus z minusem, tak jasne z ciemnym toczą wespół boje. Nikt nie ustąpi, nikt nie przeprosi i nikt na rozstanie mowy nie wygłosi. Bo mimo tylu przeciwności, moc przyciągania w nich już na stałe gości. 

Double Love - szezlong 2-osobowy, sprzyja wspólnym pogaduchom, czytaniu książek i oglądaniu telewizji; kółka z przodu ułatwiają przesuwanie mebla; bogaty wybór rodzajów i kolorów materiałów obiciowych; 101x154x93 cm (szer./gł./wys.). Cena: od ok. 1.599 zł, Meble VOX.

Meble VOX szezlong
fot. Meble VOX

Faces_021 - romantyczna naklejka, stworzy odpowiedni nastrój nie tylko do przytulania, ale i do wspólnego oglądania filmów, np. "Casablanki"... Cena: ok. 85 zł (rozmiar M – 50x55 cm), Artofwall.

Artofwall naklejka
fot. Artofwall

Radiobudzik - komplet, składający się z 2 elementów, do używania razem lub oddzielnie. Cena: ok. 150 zł, Present Time/Glamstore.

Present Time/Glamstore radiobudzik
fot. Present Time/Glamstore

Komoda - w stylu glamour, z niepowtarzalnym "kleksem" - może efektem poprzedniej kłótni, np. o to, do kogo należeć będzie górna szuflada... Cena: ok. 5.300 euro, CasaNova Collection.

CasaNova Collection
fot. CasaNova Collection

No-Edge Plastic Black - ramka na dwa zdjęcia, są też inne kolory; plastik, 7,5x10 cm. Cena: ok. 19 zł, PT/Fnak.pl.

PT/Fnak.pl ramka
fot. PT/Fnak.pl

Flyn Jorun - proj. Petra Börner, 3 panele zasłon w "kompromisowym" szarym kolorze; zawieszone w oknie, dzięki jednemu pociągnięciu ręki stworzą intymny nastrój. Cena: ok. 130 zł/3 szt., IKEA.

IKEA
fot. IKEA

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH