• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 lut 2010 12:19

Czarodzieje nastroju

Figurki, rzeźby, kasetki i pudełka – dekoracje, które odpowiednio dobrane, są w stanie nie tylko ozdobić wnętrze i wyczarować odpowiedni nastrój, ale i spełnić określone funkcje: porządkować drobiazgi, chować okablowanie sprzętów, wprowadzać w dobry nastrój.

Oczy Buddy - obserwują i "pilnują porządku"; drewniana płaskorzeźba osadzona na stojaku, malowana ręcznie; 40x30 cm (wys./szer.). Cena: ok. 69 zł, Tutam.pl.

' title=
fot. Tutam.pl

Servant - wysoki (121 cm) i bardzo smukły (szer. 17 cm, gł. 20 cm) posążek afrykańskiego chłopca, ozdobi nie tylko gabinet, ale i salon np. w stylu kolonialnym. Cena: ok. 490 zł, Almi Décor.

Almi Décor posążek
fot. Almi Décor

Kokeshi - ręcznie wykonane i malowane tradycyjne laleczki, charakterystyczne dla sztuki japońskiej; do wyboru o wysokości: 8, 11 i 14,5 cm; drewno. Cena: od ok. 10 zł, Meble VOX.

Meble VOX laleczki
fot. Meble VOX

Płaskorzeźba - to się nazywa ujarzmić dzikiego zwierza! teraz można bezpiecznie na niego zerkać, dotykać, a przede wszystkim podziwiać. Cena: ok. 488 zł, Treasure House.

' title=
fot. Treasure House

AR012 - miniaturka schodów, które z powodzeniem mogą być alegorią ludzkiego życia: strome i pełne zakrętów, a przy tym bardzo intrygujące. Cena: ok. 1.230 zł, Authentic Models/BBM Decor.

Authentic Models/BBM Decor schody
fot. Authentic Models/BBM Decor

Woofy - proj. Gabriel Nigro, najlepszy przyjaciel człowieka, nie tylko ozdobi pokój, ale i ukryje kable plączące się po podłodze, ma same zalety: nie trzeba go karmić, wyprowadzać, nie narzeka i nie przegryza kabli; plastik utwardzany, wys. 30 cm, podstawa 47x29,7 cm. Cena: ok. 640 zł, Normann Copenhagen/Fabryka Form.

' title=
fot. Normann Copenhagen/Fabryka Form

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH