• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2009 10:22

Dekoracje, które dodadzą wnętrzu klimatu

Wybraliśmy specjalnie dla Was meble i dekoracje osnute nutką intrygi designera. Są nieco mroczne, zagadkowe, a przede wszystkim kuszące!

Obrączka do serwetek Andy z bezbarwnego i czarnego kryształu. Wzorowana na damskiej biżuterii, wprowadzi na stół ogromną dawkę elegancji i finezji. Cena: ok. 29 zł /szt.

 Meble VOX
fot. Meble VOX

Nowa seria zewnętrznych dysków twardych Samsunga pokazuje, że nawet sprzęty kojarzone wyłącznie z użytkowymi funkcjami, mogą urzekać pięknym designem. Cena: od ok. 300 zł (160GB)

Samsung dysk zewnętrzny
fot. Samsung

Pastelowe, przytłumione barwy i bogate zdobnictwo – jak dawne, szlachetne tkaniny. Bieżnik Natali z jedwabiu, jest tak kuszący, że ciężko się oprzeć chęci, by nie potraktować go jak chustę... 360 zł.

Almi Décor bieżnik
fot. Almi Décor

Sofę Shiraz (proj. P. Mainzer) budują ciemne barwy i nowatorska forma. Wysoki zagłówek dodaje jej tajemnicy. Można się za nim schować i zagubić w marzeniach. Cena: ok. 22.451 zł.

FOCUS ON sofa
fot. FOCUS ON

Czarno-biała fotografia Angel II (wydruk na płycie mdf), o której jej autorka Sophie Etchart powiedziała: "Wierzę w anioły (...) Wyobrażam sobie, że stoją w pobliżu i przychodzą do nas, jak tylko świat zaczyna się kruszyć, rozpadać”. Cena: ok. 199 zł.

Meble VOX fotografia
fot. Meble VOX
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH