Kolekcja lamp Base Brass, Tom Dixon dostępne na Westwing.pl

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja lamp Base Brass, Tom Dixon dostępne na Westwing.pl
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 sie 2016 12:29

Design we wnętrzu - kultowe lampy, meble i akcesoria Toma Dixona

Tom Dixon to jedna z największych osobowości współczesnego świata designu.
Utalentowany projektant-samouk mistrzowsko łączy industrialne materiały z klasyczną, brytyjską elegancją,

Jego innowacyjne produkty cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. Miedziane lampy Copper Shade, ażurowe świeczniki Etch, eleganckie zegarki Block Watch i ręcznie robione lampy z kolekcji Lustre. Te i inne produkty z oferty brytyjskiej marki Tom Dixon będzie można kupić już wkrótce na Westwing.pl. Kampania rozpocznie się w najbliższą środę, 3 sierpnia, i potrwa pięć dni.

Prace  Toma Dixona znajdują się dziś w kolekcjach m.in. Victoria and Albert Museum w Londynie, Museum of Modern Art w Nowym Jorku i Centre Georges Pompidou w Paryżu.

Tom Dixon wprowadził do brytyjskiego designu nową jakość. Jego projekty łączą tradycję z nowoczesnością, są odważne i bardzo efektowne, a przy tym pasują do niemal wszystkich stylizacji. Dlatego mają tylu zwolenników – często wystarczy jedna lampa, aby uczynić ją centralną częścią wystroju i nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat – mówi Marta Suchodolska, Creative Director Westwing Polska.

Od 2002 roku projektant pracuje na własną markę – założona przez niego firma Tom Dixon specjalizuje się w projektowaniu oświetlenia, mebli i akcesoriów do wnętrz. Pod jej szyldem  powstało wiele kultowych modeli lamp, w tym bijące rekordy sprzedaży kolekcje Copper i Mirror Ball, a także krzesła, stołki, fotele, lustra, wazony, świeczniki, zegarki, portfele i wiele innych produktów. Część z nich już w środę będzie dostępna na Westwing.pl. 


Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom produkty jednego z największych
światowych designerów, i to w cenach znacznie niższych niż rynkowe – mówi Marta Suchodolska, dodając: „W naszej kampanii znajdzie się kilkadziesiąt różnych produktów m.in. lampy Copper Shade i Lustre, świeczniki Etch, krzesło Peg Chair-Natural Birch, lampa podłogowa Base Brass i zegarki Block Watch”.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH