• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
27 lis 2009 09:38

Dodatki do wnętrz: wyjątkowe i niepowtarzalne

Dodatki, które celnie trafiają w dzisiejsze potrzeby i modę. Przedmioty, które zaciekawiają, zastanawiają. Skąd ich ogromna moc? Chyba z zaangażowania w kreowanie piękna, kultury i... pokoju na świecie.

Serwis „Czarodziejski Flet” proj. Bjorna Winblada robi wrażenie nie tylko w ekskluzywnej sesji „EGO” Karla Lagerfelda. Na spodzie każdego talerza, półmiska i pozostałych części zestawu znajdują się fragmenty libretta „Czarodziejski Flet”. Aż kusi by skompletować wszystkie sceny opery Mozarta. Cena: ok. 790 zł – cukiernica, ok. 1.240 zł – dzbanek, ok. 930 zł – filiżanka do kawy, ok. 1.295 zł – talerz deserowy, Rosenthal.

Rosenthal serwis
fot. Rosenthal

James Bond: permanentnie przystojny, inteligentny i wszechstronnie wykształcony, o nienagannych manierach, nawet w postaci naklejki ściennej robi duże wrażenie. Uwielbia towarzystwo i piękne kobiety, aż ciężko go nie zaprosić do swojego salonu... Cena: od ok. 83 zł, Naklejkiscienne.pl.

Naklejkiscienne.pl
fot. Naklejkiscienne.pl

Podwójny świecznik proj. M. Dorfela, duńskiej marki Menu. Buduje nastrój i złudzenia optyczne swoją ciekawie zakrzywioną linią. Cena: ok. 523 zł, Rossi.

Rossi świecznik
fot. Rossi

Torebka „Gun” dla silnej kobiety, zaprojektowana przez Miriam van der Lubbe dla marki Kikkerland. Designerski gadżet, silnie zaangażowany w naprawę świata. 5% ze sprzedaży każdej torebki przeznaczone jest na Kampanię Brady, której celem jest walka z przemocą. Cena: ok. 119 zł, Crazyshop.pl.

crazyshop.pl
fot. Crazyshop.pl

Etażerka z kolekcji Landbond z litego drewna kauczukowego to niebanalna propozycja do wnętrz. Mebel jest ciekawy sam w sobie, ale pozwala również wyeksponować przedmioty dekoracyjne, tworząc dla nich swoiste ramy. Cena: ok. 1.533 zł, Vinotti.

Vinotti etażerka
fot. Vinotti

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH