• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 lis 2012 12:12

Dom w kolorach

Świeże zielenie, apetyczne żółcie i energetyczne czerwienie sprawią, że nawet najsmutniejszą jesienną słotę będzie łatwiej przetrzymać.

Big Table to projekt designera Alaina Gillesa stworzony dla marki Bonaldo. Dostępny w różnych wielkościach i wykończeniach. Na zamówienie, Bonaldo.

' title=
fot. Bonaldo

Fotel Colorfull z najnowszej kolekcji Home Design jest inspirującym połączeniem klasycznego kształtu z soczystymi kolorami. Cena: ok. 2.950 zł, Home Design. ' title= Zegar ścienny Fun Time, wykonany z 13 elementów lakierowanego na różne kolory drewna, które można w dowolny sposób układać. Cena: ok. 864 zł, Progetti/Worldsdesign.pl.

' title=
fot. Progetti/Worldsdesign.pl

Wykonany z filcu żyrandol SZSZ to żartobliwa odpowiedź na ciężkie lampy zdobiące kiedyś nasze domy. Proj. Pani Jurek Gang Design. Cena: ok. 1.110 zł, Ecomateria.pl.

' title=
fot. Ecomateria.pl

Soczyście owocowe kosmetyki do kąpieli z kolekcji Sephora Bath&Body. Cena: ok. 39 zł – płyn do kąpieli, ok. 29 zł – mydło do rąk, Sephora.

' title=
fot. Sephora

Skórzany fotel z kolekcji Davaro, wysuwany podnóżek gwarantuje wygodny odpoczynek. Cena: ok. 2.343 zł, Gala Collezione/meble.com.pl.

' title=
fot. Gala Collezione/meble.com.pl

Szklanki Cuba Libre (poj. 330 ml) i Caipirinha (poj. 300 ml) z kolekcji Drinki Świata. Idealne do drinków, wody i soku. 28,99zł (komplet 4 szt. w opakowaniu z przepisem na drinka), Krosno.

' title=
fot. Krosno

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH