• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 marz 2012 10:40

Dzikość serca

Drapieżne desenie ze skór dzikich zwierząt to absolutny hit sezonu. Gepardy, lamparty, tygrysy, a nawet żyrafy i zebry wkraczają nie tylko na wybiegi mody, ale także do wnętrz naszych domów!

Puchata pufa Winter Leopard z cętkami przypominającymi futro lamparta to ręcznie wykończone siedzisko, które doda drapieżności najspokojniejszemu nawet salonowi. Cena: ok. 999 zł, Winter Home/Czerwonamaszyna.pl.

' title=
fot. Winter Home/Czerwonamaszyna.pl

Szklane magnesy Safari – odrobina dzikości na zwykłej lodówce. Cena: ok. 59 zł (6 szt.), 9design.pl.

' title=
fot. 9design.pl

Marzysz o podróży do Afryki bez ruszania się z własnego domu? Zabawna naklejka ścienna z kolekcji Funky na pewno Ci w tym pomoże. Cena: ok. 150 zł (rozmiar M), Artofwall.

' title=
fot. Artofwall

Lamparci fotel Battigia, idealny dla wielbicieli kotów, i tych małych, i tych całkiem dużych. Na zamówienie. Giovannetti Collezioni.

' title=
fot. Giovannetti Collezioni

Kanapa Black&White to oryginalny stelaż eklektyczny i zupełnie nowe drapieżne wykończenie tapicerskie. Cena: ok. 2.899 zł, Pracownia Mebli Autorskich Divadlo.

' title=
fot. Pracownia Mebli Autorskich Divadlo

Podblatowa umywalka Zanzibar w klimacie etno będzie gwiazdą każdej łazienki. Na zamówienie, Kohler.

' title=
fot. Kohler

Komoda Zebra Wogg 12 to projekt Trix i Roberta Haussmanna z 1988 roku . Stalowe nogi są jednocześnie zawiasami drzwiczek umożliwiającymi ich otwieranie i zamykanie o 180 stopni. Cena: ok. 39.609 zł, Wogg/Worldsdesign.pl.

' title=
fot. Wogg/Worldsdesign.pl
 
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH