• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 sty 2009 13:45

Dzisiejsze czasy

Zaskoczenie jest w cenie, podobnie jak szczypta kontrowersji

Liczy się pomysł, najlepiej oryginalny. Kto postawi na wyrazistość, może liczyć na wyjątkowe doznania...
Kolekcja systemu do drzwi przesuwanych Gama, doskonale pasuje do zabudowy wnęk w sypialniach, salonach i innych wnętrzach. Za szklanym, lustrzanym lub płytowym wypełnieniem, można przechowywać ubrania, książki, płyty itp. Cena: do indywidualnego ustalenia.

Laguna
fot. Laguna

Gratka dla wielbicieli wyrafinowanego designu. Fotel Antibodi (proj. Patricia Urquiola) włoskiej marki Moroso, z tapicerką „obrośniętą” miękkimi, filcowymi płatkami kwiatów. Cena: od ok. 5.900 zł, fotel z kwiatami – od ok. 8.700 zł.

Studio Meblowe ARKA
fot. Studio Meblowe ARKA

Sofy 546 marki Rolf Benz idealnie podkreślą charakter współczesnego wnętrza. Seria złożona została z elementów o różnych kształtach. Trzy głębokości siedzisk, wyprofilowane oparcia i częściowo utwardzane poduszki umożliwiają zestawianie sof i narożników w dowolnych kombinacjach. Cena: (prosta kombinacja) od ok. 18.460 zł, zestaw na zdjęciu – ok. 52.820 zł.

Asymetria Studio
fot. Asymetria Studio

Podłoga laminowana Wine & Fruits Trendtime 2 firmy Parador inspirowana podłogami starych winnic, wykonywanych ze skrzyń używanych do transportu win. Wypalane na skrzyniach napisy i daty stały się bodźcem do stworzenia podłogi o ponadczasowym stylu. Cena: ok. 114 zł/m2.

Novatoria
fot. Novatoria

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH