Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Sercem domu jest salon. Z wygodnymi kanapami, eleganckimi stolikami i biokominkiem tworzy ciepłą, przytulną atmosferę – idealną do wypoczynku. Projekt: Alexander James Interiors, Ventana. Fot. Bartosz Jarosz.

Sercem domu jest salon. Z wygodnymi kanapami, eleganckimi stolikami i biokominkiem tworzy ciepłą, przytulną atmosferę – idealną do wypoczynku. Projekt: Alexander James Interiors, Ventana. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 01 kwi 2015 09:13 (aktualizacja: 29 kwi 2015 08:58)

Elegancki salon. Postaw na modne szarości

Jak stworzyć elegancką, a przy tym modną aranżację salonu? Najlepiej sięgnąć po tak modną w ostatnim czasie paletę szarości.

Aranżując przestrzeń salonu coraz częściej decydujemy się na szarości. Szary to barwa nie tylko popularna, ale też niezwykle elegancka. Sprawdzi się on w każdym ze swych odcieni w różnorodnych konfiguracjach. Ciemne czy jasne, ciepłe czy chłodne – doskonale odnajdą się w każdej stylistyce. Idealnie wpasują się we wnętrza loftowe, minimalistyczne czy vintage. Bardzo dobrze czują się zarówno w towarzystwie świeżej bieli, jak i mocnych akcentów kolorystycznych.

Najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowi doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie - pozytywnie wpłynie na nasze codzienne samopoczucie.

Pomysłów na szarość jest bardzo wiele, a nasze rodzimy sklep z wyposażeniem wnętrz oferują naprawdę ciekawe meble w szarym kolorze. Dla tych, którzy lubią bawić się kolorem doskonałym rozwiązaniem będą dodatki w tej neutralnej barwie. Lampy, dywany czy po prostu wazony – na pewno sprawią, że metamorfoza naszego salonu przejdzie najśmielsze oczekiwania.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA