Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pomarańczowy fotel przypominający kształtem rozkwitający kwiat koresponduje kolorystycznie z dywanem oraz lampą sufitową. Projekt: Dorota Szafrańska. Fot. Bartosz Jarosz.

Pomarańczowy fotel przypominający kształtem rozkwitający kwiat koresponduje kolorystycznie z dywanem oraz lampą sufitową. Projekt: Dorota Szafrańska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 19 lis 2014 13:58 (aktualizacja: 21 lis 2014 08:38)

Fotele. Tak można ustawić je w salonie

Jeden lub dwa, w komplecie lub zupełnie różniące się od siebie. Fotele, bo o nich mowa, to  – oprócz sofy – najczęściej wybierane elementy wyposażenia salonu. Zobaczcie jak można je ustawić.

Jeszcze kilkanaście lat temu nie można było wyobrazić sobie foteli różniących się wyglądem czy kolorem od dominującej kanapy. Moda jednak szybko się zmienia i dziś coraz rzadziej kupujemy fotele w komplecie z sofą.

Co wybieramy? Fotele kontrastujące z kanapą zarówno kolorystycznie, jak i stylistycznie. Modele o ciekawej, niestandardowej formie, które pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną, stają się efektowną dekoracją salonu. Często stają się również najbardziej wyrazistym elementem aranżacji wnętrza. A wszystko to oczywiście w połączeniu z wygodą i komfortem. 

Specjalnie dla Was zajrzeliśmy do polskich domów, aby zobaczyć, jakie modele foteli w nich królują. Może w naszej galerii znajdziecie pomysł idealny do Waszego salonu?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA