• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 paź 2010 14:19

Jak urządzić biuro w domu

Biurko to pierwszoplanowy bohater każdego gabinetu. Choć najważniejsza jest jego funkcjonalność, warto zwrócić uwagę na to, aby pasowało charakterem do domowego biura. Minimalizm czy kolonialne tęsknoty? Szkło czy indyjski palisander? Pomożemy ci wybrać!

Proj. Katarzyna Mikulska-Sękalska
Proj. Katarzyna Mikulska-Sękalska

 

Biurko z kolekcji Quattro dostępne jest w wybarwieniu buk koniakowy, buk sahara, buk kolonialny, buk/orzech włoski (na zdjęciu w wersji z aluminiowymi aplikacjami). Do wyboru mamy bezuchwytowy system otwierania drzwi i szuflad „Push”, bądź wersję z uchwytami i tłumikami gazowymi szuflad „Silent System”. Cena: ok. 1.911 zł (wym.165x77x75 cm), Meble Klose.

Meble Klose
fot. Meble Klose

Biurko-regał modułowy Ferrara z szufladami na dokumenty, fornir barwiony na biało. Cena: ok. 6.192 zł, BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Biurko z kolekcji modułowej Capslock. Wymiary: 75x150x68,5 cm. Cena: ok. 599 zł, Black Red White.

Black Red White
fot. Black Red White

Biurko BaObab (proj. Philippe Starck) to rzeźba, która otacza użytkownika oferując ochronę, komfort użytkowania, a także nadaje pomieszczeniu nowy charakter. Wykonana z poliuretanowej gąbki i politenu, dostępna w kilku żywych kolorach. Cena: ok. 11.300 zł. Vitra, Atak Design.

Vitra, Atak Design
fot. Vitra, Atak Design

Metal i szkło to jedno z najmodniejszych połączeń. Biurko Lorenco buduje przestrzeń i nadaje wnętrzu surowy klimat. Wymiary: 0,72x2,1x1,8 m. Cena: ok. 3.796 zł, Kare Design.

Kare Design
fot. Kare Design

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH