Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szaro-białe kanapy ożywia jasnozielony dywan i poduszki dekoracyjne w wiosennym kolorze. Ciekawym urozmaiceniem jest napis na ścianie. Fot. Gift Wrapped and Gorgeous.

Szaro-białe kanapy ożywia jasnozielony dywan i poduszki dekoracyjne w wiosennym kolorze. Ciekawym urozmaiceniem jest napis na ścianie. Fot. Gift Wrapped and Gorgeous.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 09 cze 2014 13:15 (aktualizacja: 10 cze 2014 08:09)

Jasny salon. Najładniejsze aranżacje bazujące na bieli

Wykorzystanie jasnych kolorów w aranżacji salonu to znakomity pomysł, który pozwoli wprowadzić do niego światło oraz powiększyć wizualnie. To także prosty sposób na to, jak uczynić go wiecznie modnym.

Stworzenie jasnej aranżacji jest znacznie mniej skomplikowane niż wystroju, w którym  dominują intensywne barwy. A to dlatego, że bazujemy na bieli. W tym też kolorze powinien być trzon aranżacji, czyli meble oraz ściany (lub przynajmniej niektóre z nich). Mając do dyspozycji takie „tło” możemy swobodnie dobierać dodatki, zasłony i dywany, którymi ukształtujemy naszą aranżację. Najlepiej, aby były one w jasnych, pastelowych odcieniach. Mocne akcenty kolorystyczne dozwolone są jedynie w bardzo ograniczonej ilości.

Aranżacja salonu bazująca na bieli jest także bardzo uniwersalna. Ponieważ komponuje się praktycznie ze wszystkimi kolorami, można ją zmienić w nieskomplikowany i niewymagający dużych nakładów finansowych sposób. Wystarczy wymienić kilka dodatków.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA