• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 marz 2011 11:29

Kolory ziemi

Ciepły brąz, aksamitna szarość, łagodny grafit – ekologiczne barwy i inspirowane naturą kształty to prawdziwy hit tej wiosny!

Nowa kolekcja tkanin Zen francuskiej marki Pierre Frey to wyraz fascynacji naturą, przejawiającej się w doborze naturalnych materiałów, takich jak len czy bawełna oraz „mineralnych” wzorów. Dostępna na zamówienie, Pierre Frey.

Pierre Frey
fot. Pierre Frey

„Kamienny” chodnik wykonany jest w 100% z naturalnej wełny Merino. Wykonany ręcznie – ma unikalny rysunek wzoru. Cena: ok. 1.192 zł, Fivetimesone.

Fivetimesone
fot. Fivetimesone

Sofa Modulair z kolekcji Animalia włoskiej firmy Fratelli Boffi (proj. Nigel Coates). Inspiracją dla jej powstania były kamienie wygładzone przez wodę, barwy natury i wzornictwo z lat 20. XX. Sofa wykonana jest z drewna orzechowego, obicia zaś ze skóry, tweedu oraz materiału drukowanego w sceny myśliwskie. Cena: ok. 16.375 euro, Art De Vivre.

Art De Vivre
fot. Art De Vivre

Ceramiczny słój 2Tone w kolorach ziemi (brąz metalic i miodowy) ozdobi i kuchnię, i salon. Doskonały do prezentacji kwiatów! Cena: ok. 255 zł, Piogia Decorativa/Kler.

Piogia Decorativa/Kler
fot. Piogia Decorativa/Kler

Suite to zestaw mebli o nowoczesnej, prostej linii wzorniczej. Wśród prawie 300 tkanin oraz 100 skór naturalnych można znaleźć i tę naśladującą piękno natury zamknięte w kamieniach. Sofa trzyosobowa – cena: od ok. 6.185 zł (w skórze), Kler.

Kler
fot. Kler

Niezwykła ławka Molecular to projekt włoskiego projektanta inspirowany fakturą i kolorem rzecznych otoczaków. Wykonana z metalu i filcu. Prototyp, proj. Antonio Pio Saracino.

www.antoniopiosaracino.com
fot. www.antoniopiosaracino.com
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH