• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 sty 2012 10:27

Laskowskich pomysł na design

Meble i dodatki polskiej pracowni projektowej Laskowscy Design to niepowtarzalna, lekka i kolorowa kolekcja inspirowana folklorem, pełna uroku i ujmująca prostotą.

Romantyczny, kwiatowy ornament półki Ikebana będzie świetny dopełnieniem wnętrza w kolorach ziemi lub czekolady. Cena: ok. 270 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design

Lampa PaTaTaj to design z przymrużeniem oka i wspomnienie dzieciństwa w folkowym stylu. Cena: ok. 310 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design

Jasne lustro Ikebana w bardzo kobiecym stylu. Cena: ok. 536 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design

Ława Orient w elektryzującym kolorze fuksji będzie optymistycznym akcentem we wnętrzu, by Twój dom każdego dnia nastrajał pozytywnie do działania. Cena: ok. 1.700 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design

Lampa stołowa Decorativ Wave – oszczędna w formie i elegancka. Cena: ok. 310 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design

Ława z koronkowym ornamentem to romantyczna propozycja nowego wariantu serii Ikebana. Cena: ok. 1.800 zł.

' title=
fot. Laskowscy Design
Pełnia inspiracji
' title=
Co było impulsem do powstania pracowni?
Firma istnieje od kwietnia 2009 r. Od długiego czasu szukaliśmy pomysłu na własną działalność, gdzie moglibyśmy się realizować jako artyści, a ściśle mówiąc designerzy. Wcześniej nasza praca związana była z projektowaniem graficznym i kreacją wydawniczą. Dziś dużą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klientów i świadomość, że któryś z naszych produktów znalazł swoje miejsce tam, gdzie oni lubią odpoczywać, otaczając się ciekawymi i gustownymi przedmiotami.
 
Jak określiliby Państwo styl swoich projektów?
Nasze produkty są dość różnorodne. Głownie inspirowane naturą. Staramy się, by z uwagi na różnorodność stylistyczną i kolorystyczną (kolory na życzenie) każdy klient mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie lub do podarowania komuś bliskiemu. Staramy się tworzyć własny styl. Jest on już identyfikowany przez ludzi nie tylko z branży dizajnerskiej.
Bardzo ważna jest dla nas ergonomia produktu, np. nasze stoliki są bardzo stabilne, wieszaki mogą udźwignąć wiele kilogramów ciężkiej odzieży, a lampy są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne w użytkowaniu. Dużo naszej produkcji znajduje nabywców w Skandynawii. Od niedawna eksportujemy naszą kolekcję także do Czech.
Agnieszka Pietrzak i Remigiusz Laskowski, Laskowscy Design

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • venus-meble-eu, 2012-05-28 16:11:19

    fascynujące :)

POLECAMY W SERWISACH