• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 wrz 2010 14:17

Meble i dekoracje do spędzania czasu razem

Spędzać wspólnie czas można nawet podczas codziennych, prozaicznych czynności jak mycie zębów. Wśród najnowszych propozycji wyposażenia wnętrz wybraliśmy więc te, które nie tylko łączą, ale są na tyle uniwersalne, że zadowolą estetycznie członków rodziny nawet o różnych gustach.

Sofa Coma firmy HM Design (proj. Maciej Hronowski) dzięki zastosowaniu tkaniny D.O.C. (Italvelluti) jest wyjątkowo odporna na zaplamienia oraz niszczenie, www.italvelluti.pl.

' title=
fot. www.italvelluti.pl

Komoda RTV z serii Eleganza wyposażona w dwie szuflady – wyciągane do końca, z systemem samozamykającym. Fornirowana drewnem czereśni. Cena: od ok. 4.800 zł, Selva.

' title=
fot. Selva

Stolik kawowy z kolekcji Mona. Tapicerowany skórą, blat ze szkła. Cena: ok. 1.099 zł, Woodways.

' title=
fot. Woodways

Wanna wolno stojąca z linii Elysium. W wersji podstawowej wyposażona w 2 zagłówki, siedzisko, armaturę. Dostępna także w wersji z hydromasażem. Cena: od ok. 3.780 zł, Novellini.

' title=
fot. Novellini

Półokrągła kabina prysznicowa z serii Free Line to lekka, prosta konstrukcja za sprawą nowoczesnej formy i aluminiowych profili. Cena: od ok. 2.314 zł, Sanplast.

' title=
fot. Sanplast

Umywalki z serii Loop & Friends i szafka podumywalkowa z programu Shape to zestaw idealny, gdy lubimy myć zęby w towarzystwie. Cena: umywalka od ok. 1.718 zł, szafka od ok. 4.730 zł, Villeroy & Boch.

' title=
fot. Villeroy & Boch

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH