• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 lut 2009 09:29

Meble i dodatki w karnawałowym stylu

Karnawałową noc zabarwia szlachetne szkło. Błyskotki pojawiają się nie tylko jako dodatek do sukni wieczorowych, ale także na naszym stole.

W tym karnawale obowiązuje nas wytworna kreacja i równie wytworny stół. Musi być przepysznie – kolorowo, kryształowo, błyszcząco.

Uroda: pierścionka z diamentem, funkcja: serwetnika. W duchu karnawałowego szaleństwa. Przedstawiciel marki w Polsce: Laura Kowalak. Cena: ok. 61 zł.

'&&&title=
fot. Kare Design

Unikatowa, ręcznie robiona i polerowana taca Habibi (proj. Philipp Mainzer). Może pełnić funkcję stolika okolicznościowego. Zobowiązuje do podania napojów w wystawnej porcelanie i szlachetnym szkle. Cena: ok. 3.380 zł.

FOCUS ON
fot. FOCUS ON

Przed chwilą wyjęta z szafy, bardzo odważna sukienka wieczorowa, inspiruje do karnawałowych szaleństw. Zawieszona na gałązce świerku, pięknie ozdobi stół. Cena: ok. 20 zł.

Almi Decor ozdoba
fot. Almi Decor

Niewinność, która płynie z serca białego kwiatu... A do tego skrzydło anioła... Magiczny zimowy duet.

Biuro Kwiatowe Holandia ozdoba
fot. Biuro Kwiatowe Holandia

Szampan podany w czarnym jak noc szkle, nabierze nowych smaków. Cena: ok. 29 zł.

Habitat/HofT kieliszek
fot. Habitat/HofT

Przewrotny uśmiech klowna. W swoich projektach Jaime Hayon błyskotliwie łączy style, motywy i materiały z elementami cyfrowego świata. Kusi do łamania wszelkich zasad i konwenansów, nie tylko w karnawale.

'&&&title=
fot. Hayon Studio

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Aga, 2009-02-19 13:02:09

    Piękna kolekcja

POLECAMY W SERWISACH