• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 lut 2009 12:22

Meble i dodatku w klubowym klimacie

Meble i sprzęt, które przenoszą nas w klimat klubowy i zapewniają atmosferę rozluźnienia, zawsze są pożądanym akcentem. Uwaga, oto zestaw dla zakręconych freestylowców!

Krzesło barowe Korolla (Odue) to designerski cytat z natury. Odwołanie do kielicha kwiatu, czyni go meblem, który wprowadza do przestrzeni kuchennej szczególny czar. Ok. 3.200 zł, Artemix.

Artemix
fot. Artemix

Stolik kawowy Elena (proj. Marcel Wanders). Mozaika Bisaazza w kolejnym, niezwykle wdzięcznym wcieleniu. 22.000 zł, dostępny na zamówienie w Ital Modern.

Ital Modern
fot. Ital Modern

Nowe notebooki Sony VAIO łączą bajeczną kolorystykę obudowy, ergonomiczne kształty z zaawansowanymi technologiami. Ułatwiają zarządzanie cyfrowym światem i zapewniają rozrywkę. Nic dziwnego, że stają się niedłączną częścią stylu życia. Od 3.700 zł, Sony.

Sony
fot. Sony

Jak się okazuje tatuaż nie jest już atrybutem wyłącznie ludzkim. Może też zdobić wysokiej klasy radio. Czysta forma, delikatny motyw i doskonały dźwięk, w tym niewielkich rozmiarów sprzęcie, grają wręcz idealnie. 750 zł, Sonoro.

Sonoro
fot. Sonoro

Naklejka Waves z kolekcji Caselio Creative Stickers Moods. Ściana w nią „ubrana” staje się pozytywnie... rozwibrowana. 160 zł, Eksim.

Eksim
fot. Eksim

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kiwaczek, 2009-02-26 10:53:47

    stolik z mozaiki, w dodatku Bisazza też jest niezły
  • Karina, 2009-02-25 09:12:07

    Fantastyczne krzesła barowe

POLECAMY W SERWISACH