Fotel, sofa, szezlong oraz stolik kawowy z kolekcji Timeless marki Morgan & Möller. Fot. Morgan & Möller.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Fotel, sofa, szezlong oraz stolik kawowy z kolekcji Timeless marki Morgan & Möller. Fot. Morgan & Möller.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
17 wrz 2014 10:04

Meble z betonu. Minimalizm w najlepszej formie

Słyszeliście o meblach z betonu? Dziś możecie obejrzeć je w naszej galerii? Są modne, ładne i wygodne, a modułowa forma umożliwia dopasowanie ich do konkretnego wnętrza.

Choć jeszcze kilka lat temu beton utożsamiano jedynie ze starymi blokowiskami wybudowanymi w PRL-u, dziś przeżywa on swój renesans. Dostrzegając na nowo ten materiał projektanci zaczęli wykorzystywać jego ogromny potencjał, szczególnie w odniesieniu do stylu loftowego. I nie chodzi tu wyłącznie o rewitalizację starych budynków, ale także wyposażenie mieszkań miłośników minimalistycznych form i surowego wystroju. Właśnie do takich osób skierowana jest kolekcja mebli Timeless marki Morgan & Möller.

Wykonane z betonu architektonicznego designerskie fotele, sofy i szezlągi na nogach z jesionu i tapicerowane wełną, skórą czy bawełną, eksponują ponadczasowy charakter siedzisk. Obicia w wyrazistych intensywnych kolorach zestawione z ascetyczną szarością betonu tworzą aranżacyjnie niezwykle twórczy kontrast. Przypadną do gustu wielbicielom loftów, poszukującym energicznych i wyrazistych dodatków.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH