Płytki z oferty marki Casainfinita. Fot.  Casainfinita.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Płytki z oferty marki Casainfinita. Fot. Casainfinita.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
29 lut 2016 13:49

Modny salon. Poznaj trendy z Cevisama 2016

Płytki ceramiczne w salonie to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Poznajcie najnowsze kolekcji z targów Cevisama 2016.

Za nami kolejna już edycja międzynarodowych targów płytek ceramicznych Cevisama 2016. w tym roku, po raz kolejny, wystawcy z całego świata zaprezentowali najnowsze kolekcje płytek dedykowanych do przestrzeni salonu. Płytki ceramiczne coraz częściej wypierają tradycyjną podłogę. Ten utrzymujący się od paru lat trend, znajduje  bowiem coraz szersze grono zwolenników. Co w tym roku będzie modne w przestrzeni dziennej?

Na pewno nie zabraknie motywów z natury. Jednak modne w ostatnim sezonie wzory imitujący kamień i drewno, powoli wypiera beton. W modnych odcieniach szarości i wielkim formacie prezentuje się on niezwykle efektownie. Nie znaczy to jednak, że tych pierwszych brakuje w najnowszych ofertach - wręcz przeciwnie - dalej cieszą się ogromna popularnością.

Producenci stawiają także na geometrię. Proste wzory o regularnej powtarzalności to sposób zarówno na ściany, jak i podłogi. Wśród nich kolejny rok odnajdujemy popularne heksagony. Z mody nie wychodzą również majoliki zachwycające bogatą ornamentyką i nietuzinkową kolorystyką.

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • anielka, 2016-03-09 19:47:00

    warto stawiac na ciekawe i kreatywne rozwiazania np kamien dekoracyjny ktory doda ciepła przestrzeni i nowoczesnego designu

POLECAMY W SERWISACH