Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

3-umbra-TNDL_buro destruct_ gymnastics.jpg

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2010 11:57 (aktualizacja: 23 gru 2013 22:27)

Multiplikacja

Wzory i kolory niemal żywcem przeniesione ze starych gier, multiplikowane w nieskończoność, niczym wirus komputerowy przenoszą się na ściany, podłogi, meble. Witamy w Matrixie kolorów!

Dywan Bobbel Multi – w głowie się może zakręcić od samego patrzenia. Wymiary: 240x170 cm. Cena: ok. 4.741 zł, Kare Design.

Kare Design
fot. Kare Design

Niezwykła porcelana z kolekcji Surface z grafiką autorstwa pary fotografów, Tani i Vincenta, może niektórym przypomnieć czasy, kiedy na ekranach komputerów królował Mario Bros. Domestic.

Domestic
fot. Domestic

Określenie „przykuwająca wzrok” to w tym przypadku zdecydowany eufemizm. Hipnotyzująca tapeta Gymnastic została zaprojektowana przez grupę projektową Buro Destruct. Dostępna jest w limitowanej ilości sygnowanych 100 sztuk rocznie. Wymiary: 372x300 cm (może być docięta do pasujących wymiarów). Domestic, Studio Interio.

Studio Interio
fot. Studio Interio

Pixzen Night Lights projektu Fabiana Ortiza z Kolumbii to kubek z limitowanej kolekcji wyłonionej przez BoConcept w drodze konkursu. Spośród 13.000 propozycji jury wybrało 6 wzorów, które zostały włączone do kolekcji 2011. Cena: ok. 31 zł, BoConcept.

BoConcept
fot. BoConcept

Stoliki Tip Top (proj. Philippe Starck), małe, lekkie i zwinne, dostępne są w całej gamie kolorystycznej oraz w wersji transparentnej. Cena: ok. 710 zł, Kartell, Deco24.

Kartell
fot. Kartell
 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA