• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
24 kwi 2009 14:50

Najpiękniejsze dekoracje w niebieskim kolorze

Prawie nic nie jest w stanie uspokoić nas tak, jak widok błękitnego nieba. Skoro jednak nie możemy na nie patrzeć zawsze, kiedy akurat mamy na to ochotę, przynajmniej sprawmy sobie kilka przedmiotów, które doskonale przypomną nam jego kojący odcień.

Kwiatowa naklejka ścienna w kolorze niebieskim wywróci do góry nogami nasze typowe skojarzenia – a niby dlaczego rośliny zawsze mają być zielone, a kwiaty czerwone lub żółte?, kolekcja Xs, ok. 140 zł, Jvd, www.jvd.pl.

Jvd
fot. Jvd

Niebiańsko miękki dywan powiedzie nasze myśli na zaścielone kwiatami łąki, na których będziemy mogli rozkoszować się ich zapachem i błękitem nieba, 120x180 cm – 580 zł, 140x180 cm – 745 zł, Cilek, www.cilek.com.pl.

Cilek
fot. Cilek

Krzesło Gubi jest jak chmurka – innowacyjna, trójwymiarowa technika kształtowania forniru pozwala nam w to uwierzyć, 2490 zł, Spacestation, www.spacestation.pl.

Spacestation
fot. Spacestation

Przyglądając się temu zegarowi, możemy zagubić się w czasie. Nie wymusza on na nas przestrzegania określonej godziny – jeśli nie mamy ochoty gdzieś iść, możemy po prostu nie zauważyć wskazówki, 181 zł, Nextime, www.nextime.pl.

Nextime
fot. Nextime

Tego jeszcze nie było. Świecąca doniczka wieczorem rzeczywiście wygląda jak kawałek rozświetlonego nieba, 279 zł, Markus Doniczki, www.markus-sklep.celtur.com.

Markus Doniczki
fot. Markus Doniczki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH