Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Salon ma wysokość dwóch pięter. Dominuje w nim czerń i biel, które ożywia czerwień. Zdobi ona nie tylko nowoczesne kanapy, ale też ściany i podłogi. Projekt: Michał Mikołajczak. Fot. Bartosz Jarosz.

Salon ma wysokość dwóch pięter. Dominuje w nim czerń i biel, które ożywia czerwień. Zdobi ona nie tylko nowoczesne kanapy, ale też ściany i podłogi. Projekt: Michał Mikołajczak. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 25 paź 2015 13:00 (aktualizacja: 28 paź 2015 09:36)

Nowoczesny salon. Tak urządzisz go w stylu minimalistycznym

Nowoczesny salon to taki, w którym możemy poczuć przestrzeń. Urządzony w minimalistycznym stylu, pozwoli wnętrzu nabrać oddechu.

Podstawowa zasada minimalizmu mówi, że mniej znaczy więcej. Odnosi się to także do aranżacji wnętrz. I choć reguły rządzące wnętrzami sensu stricte minimalistycznymi są dość rygorystyczne, to minimalizm jest doskonałym sposobem na urządzenie eleganckiego wnętrza, pozbawionego zbędnych ozdób i dodatków.

Minimalistyczny salon uwodzi bowiem prostotą form, naturalnością, ograniczonymi praktycznie do minimum elementami dekoracyjnymi oraz światłem, które swobodnie wpływa przez okna. Te wyznaczniki minimalizmu warto wprowadzić także do własnego domu. Dzięki nim nawet najmniejsze wnętrze nabierze dodatkowej przestrzeni, a nasz salon stanie się nowoczesny.

Nowocześnie zaaranżowane wnętrza zachwycają przestrzennością. Nie ograniczają, daj poczucie swobody. Wrażenie przestronności potęguje ich otwarty charakter, a także imponująca wysokość (dochodząca do prawie sześciu metrów). Dodatkowo efekt ten podkreślają duże przeszklenia, które w części dziennej przechodzą nie przez jedną, ale aż przez dwie kondygnacje.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA