Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Seria mebli uderzająco podobnych do prawdziwych pni brzozy, marki Mero Wings, bez wątpienia przyciągnie uwagę w każdej aranżacji. Fot. Mero Wings.

Seria mebli uderzająco podobnych do prawdziwych pni brzozy, marki Mero Wings, bez wątpienia przyciągnie uwagę w każdej aranżacji. Fot. Mero Wings.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 12 gru 2014 11:58 (aktualizacja: 15 gru 2014 08:20)

Oryginalne meble. Podobne do pni drzew

Na pierwszy rzut oka wyglądają, jak mniejsze i większe pnie drewna. Kolekcja wygodnych mebli, zainspirowana wyglądem popularnej brzozy, zachwyci nie tylko miłośników natury i ekologicznego stylu życia.

Czarno-białe wzory widoczne na korze brzozy inspirują wielu designerów. W oparciu o ten naturalny motyw powstają piękne tapety i fototapety, a także tkaniny wykorzystywane jako zasłony czy do produkcji poduszek dekoracyjnych lub pościeli. Dzisiaj pokazujemy, że wygląd tego popularnego w Polsce drzewa był także inspiracją do stworzenia kolekcji miękkich mebli przypominających formą brzozowe pnie. Wyjątkowy design sprawia, że każdy może mieć odrobinę natury w swoim domu.

Niepowtarzalna wzór powstał w oparciu o dokładną analizę szczegółowych zdjęć kory drzew, dzięki czemu jest autentyczny i wygląda wyjątkowo naturalnie. Charakterystyczne, ciemne paski i plamki odwzorowane z fotografii zostały skrupulatnie nadrukowane na materiał, z którego uszyto miękkie meble. W serii niepowtarzalnych mebli znajdziemy pufy różnej wielkości, dzięki czemu mogą pełnić rolę siedziska, stolika, podnóżka czy leżanki, a także wygodnej poduszki – walca lub stopera do drzwi.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA