Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Florabox jest ruchomą ramą wypełniona zielenią, która jest miła dla oka, a także służy jako naturalny odświeżacz powietrza w domu lub w biurze. Producent: Florabo.

Florabox jest ruchomą ramą wypełniona zielenią, która jest miła dla oka, a także służy jako naturalny odświeżacz powietrza w domu lub w biurze. Producent: Florabo.
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 26 marz 2014 14:46 (aktualizacja: 28 marz 2014 08:16)

Pierwsza wystawa polskiego designu w Mediolanie. Co się tam znajdzie?

W dniach 8-13 kwietnia 2014 r. podczas słynnego tygodnia designu i  największych na świecie targów wnętrzarskich Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie zagości Polish Job - pierwsza przekrojowa wystawa polskiego wzornictwa.

Wystawa została w całości zorganizowana i sfinansowana przez Instytut Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obejrzeć zaś ją będzie można w słynnej dzielnicy Ventura Lambrata. Kuratorzy wystawy: Magda Kochanowska i organizatorzy Łódź Design Festival wybrali ponad 20 polskich projektów, które reprezentować mają 3 uzupełniające się wzajemnie nurty: lokalność, nostalgia oraz innowacja. 

Koncepcja wystawy to wynik konkursu zorganizowanego w styczniu 2014 r. przez Instytut Adama Mickiewicza. Tekst kuratorski i więcej informacji znajduje się tutaj.

Zapraszamy do obejrzenia galerii projektów, które zostały wybrane do promocji polskiego wzornictwa w czasie tygodnia designu w Mediolanie.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA