• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
14 lut 2009 14:10

Piotr Mazurek przedstawia ulubione meble i dekoracje do wnętrza

Przedstawiamy idealny zestaw designerski według arch. wnętrz Piotra Mazurka.

Żyrandol Maria Teresa, to współczesna interpretacja barokowego zdobnictwa, gdzie akryl udaje kryształ. 2BM Oświetlenie, www.2bm.pl.

 2BM Oświetlenie, www.2bm.pl
fot. 2BM Oświetlenie, www.2bm.pl

Stołek barowy Hudson zaprojektowany przez P. Starcka dla Emeco. Aż trudno uwierzyć, że to jeden kawałek aluminium... i z jakim siedziskiem! Emeco, www.emeco.net.

Emeco, www.emeco.net
fot. Emeco, www.emeco.net

Szafa Liberty Blasone (Giusti Portos). Trzydrzwiowy mebel... Jednak to nie funkcja wydaje się w tym wypadku najważniejsza. Uwagę przyciąga przede wszystkim niezwykła, artystyczna forma mebla. Art De Vivre, www.artdevivre.pl.

Art De Vivre, www.artdevivre.pl.
fot. Art De Vivre, www.artdevivre.pl.

Zegarek Issey Miyake (proj. Naoto Fukasawa). Wyrafinowane oblicze elegancji. Świadoma rezygnacja ze zbędnych detali i ascetyczny design to tajemnica urody tego przedmiotu. Issey Miyake, www.isseymiyake.co.jp.

Issey Miyake, www.isseymiyake.co.jp
fot. Issey Miyake, www.isseymiyake.co.jp

Krzesło Poly zaprojektowane przez Karima Rashida dla firmy Bonaldo. Uhonorowane Red Dot Award 2008, jedną z najważniejszych nagród wzornictwa przemysłowego. Bonaldo, www.bonaldo.it.

 Bonaldo, www.bonaldo.it
fot. Bonaldo, www.bonaldo.it
Piotr Mazurek
Piotr Mazurek
W swoich projektach chętnie wykorzystuje szarości. Szary to jego ulubiony kolor, z uwagi na wielkie możliwości aranżacyjne i inspirujące związki, w które potrafi wchodzić z innymi barwami. Pasjonat eklektycznego łączenia: minimalizmu z formami barokowymi. Świadomie łamie konwencje, by tworzyć wnętrza i przestrzenie nasycone nieprzypadkowością i czarem wzajemnych, nietypowych połączeń stylistycznych.
Arch. wnętrz Piotr Mazurek

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Zuza, 2009-02-18 18:18:30

    Piotr Mazurek to mój tata xD
  • ziutek, 2009-02-15 20:38:31

    krzesełka Karima są ok, żwawo kanciaste, mają power

POLECAMY W SERWISACH