• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 lis 2009 09:42

Pomysł na domowy gabinet z poczuciem humoru

Przygody tej niezwykłej trójki uczyły fanów komiksu historii, geografii, odznaczały się doskonałym żartem oraz niosły wiele przesłań. Nas zainspirowały do stworzenia domowego gabinetu z równie charakterystycznym poczuciem humor.

Nowoczesne domowe biuro, doskonale zorganizowane. Systemy półek, szafek, szuflad oraz specjalne blaty pozwalają posegregować książki i dokumenty. W centrum przestronny stół do pracy w zestawie z wygodnym fotelem. Cena: regał Lecco – od ok. 9.075 zł, biurko Occa – od ok. 3.669, krzesło Citta – ok. 2.119 zł.

' title=
fot. Archiwum

Dyspenser do taśmy klejącej, dla tych, którzy z sentymentem wspomnianą epokę nagrań na kasetach magnetofonowych. Cena: ok. 63 zł, crazyshop.pl.

crazyshop.pl dyspenser
fot. crazyshop.pl

DEAD bbudd to przybornik biurowy, który łączy trzy funkcje w dowcipnej formie. Ludzik jest przyciskiem do papieru, uchwytem na długopis (chwyta go w zęby), a przebijający go piorun to nożyk do listów. Bo na biurku nie musi być serio i nudno. Cena: ok. 69 zł, plasticfantastic.pl.

plasticfantastic.pl przybornik
fot. plasticfantastic.pl

Fotel Wave dopasowuje się do sylwetki i ruchów użytkownika. To mebel nie tylko o ciekawej linii, ale też rozwiniętej... inteligencji-pilnuje utrzymania odpowiedniej postawy podczas wielogodzinnego siedzenia, „podpowiada” jak siedzieć. Cena: ok. 1.464 zł, SITAG.

SITAG fotel
fot. SITAG

Nie daj zmarznąć laptopowi. Ubierz go w etui z filcu, które nie tylko zabezpiecza sprzęt, kiedy nie pracujesz, czy chcesz go zabrać ze sobą, ale jest rozbrajającym gadżetem. Pomarańczowy potworek to towarzysz z humorem. Cena: ok. 49 zł, plasticfantastic.pl.

plasticfantastic.pl
fot. plasticfantastic.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH